سرهنگ محمدزمان بیگی شامگاه امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در ایلام گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی  وقوع ۲ فقره قتل در تنگه مهواز بخش ماژین، بلافاصله ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل وقوع حادثه اعزام شدند.

وی افزود: پس ازحضور ماموران در محل و طبق تحقیقات انجام شده مشخص شد، ۲ نفر از افراد محلی حدودا ( ۳۰و ۴۵ساله ) در جریان درگیری طایفه‌ای قبلی و به علت اختلافات ملکی، توسط فرد یا افرادی ناشناس با سلاح گرم در تنگه مهواز بخش ماژین به قتل رسیده‌اند.

فرمانده انتظامی شهرستان دره‌شهر با اشاره به اینکه ضارب یا ضاربان پس از ارتکاب جرم بلافاصله از محل متواری شدند،گفت: بررسی‌های میدانی و تخصصی پلیس برای شناسایی و دستگیری قاتل از همان لحظه وقوع جرم، آغاز شده است.

وی با بیان اینکه با انجام اقدامات پیشگیرانه و استقرار نیروهای پلیس در محل حادثه هم اکنون امنیت و آرامش برقرار است، تصریح کرد: مردم به شایعات مطرح شده در فضای مجازی توجه نکرده و اخبار موثق خود را از طریق کانال پلیس ایلام دریافت کنند.

فرمانده انتظامی شهرستان دره‌شهر در پایان، از شهروندان خواست هرگونه اختلافات ملکی را از طریق مرجع قانونی پیگیری و از رفتار خشونت آمیز و نزاع و درگیری پرهیز کنند تا شاهد حوادث دلخراش نباشیم. 


 

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند