اخیرا کلیپی در فضای مجازی منتشر شده است که در آن دیده می شود خودرویی در جاده تلو در حال حرکت است. در این کلیپ درب خودرو باز بوده است و پاهای زن جوان از ماشین بیرون زده شده است و هم چنان خودرو با در نیمه باز در حال حرکت است.

 این در حالی است که سرنشینان خودروی پشت سر اقدام به فیلمبرداری از این صحنه کرده اند و احتمال آدم ربایی می دهند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس پیشگیری تهران در توضیح این خبر  گفت: «روز گذشته صاحب خودرویی که پلاک آن در فیلم مشخص بود، به کلانتری ۱۴۶ حکیمیه احضار شد. ماجرا از آن قرار بود که زن و شوهر جوان بر سر اختلافات خانوادگی برای گفتگو در جاده قرار گذاشته بودند. زن جوان ادعا می کرد شوهرش اعتیاد شدید دارد و علت اختلاف با او را همین اختلاف عنوان کرده بود. روز حادثه در حالی که در خودرو برادر خانم در جاده تلو، در حال گفتگو بودند ناگهان درگیری زن و شوهر بالا گرفت و خانوم درب خودرو در حال حرکت را گشوده بود که کمی جلوتر راننده که برادر خانوم بود خودرو را متوقف کرده و با وساطت،خواهر خود را آرام کرده بود.»

صاحب خودرو به همراه خواهرش در کلانتری حاضر شده و توضیحات خود را ارائه داده بودند. آنها شکایتی علیه همدیگر نداشتند و اعلام کرده بودند که همسر زن جوان به شمال کشور رفته است و اهل و ساکن یکی از شهرهای شمالی می باشد.

این مطلب برایم مفید است
30 نفر این پست را پسندیده اند