محسن مهرعلیزاده روز پنجشنبه در سومین روز از نام نویسی داوطلبان سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با حضور در تالار وزارت کشور، نام خود در فهرست داوطلبان ثبت کرد.

مهرعلیزاده در گفت و گو با خبرنگاران ثبت نام خود را در هماهنگی با جبهه اصلاحات دانست و در پاسخ به این پرسش که چه برنامه‌ای برای ایجاد و افزایش شادی و نشاط در کشور دارد، گفت: عوامل اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و بیکاری همه بر روان جامعه تاثیرگذار است. اگر بتوانیم مسائل اقتصادی را در کشور حل کنیم اوضاع بهتر خواهد شد.

 وی افزود: اقتصاد اولویت امروز کشور است و اگر اقتصاد را مد نظر قرار بدهیم و مردم از این تنگدستی، فقر، بیکاری و مشکلات مربوط به آن آزاد شوند و پیرو آن نشاط و شادابی هم به جامعه باز می‌گردد.

داوطلب سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: سوال من از رقیب انتخاباتی یا هرشخص دیگری این است که آیا برنامه مشخصی برای رفع تنگدستی‌ها، فقر و بهبود اوضاع اقتصادی کشور که اولویت یک است؛ دارند یا نه؟ سوال بعدی این است که آیا توان اجرایی و تجربه اجرای برنامه تهیه شده خود را دارند؛ آیا سابقه عملگرایانه دارند؟ فارغ از سلایق و مسائل موجود تا چه اندازه می توانند با سایر گروه ها تعامل داشته باشند؟.

 مهرعلیزاده یادآورشد: با وجود همه مشکلاتی که مردم دارند؛ کشمکشهای داخلی و مسائل گروهی و جناحی باعث شده است که نیروها یا هرز می‌روند یا به تقابل و مخالفت باهم بپردازند. 

مهرعلیزاده درباره برنامه های خود در زمینه گردشگری هم گفت: یکی از اساسی‌ترین ظرفیت‌های کشور کشور برای توسعه موضوع گردشگری است. مسئله نخست در گردشگری لزوما محدود به حجاب نیست و امکانات دیگری باید فراهم کنیم.اصل بر سرمایه گذاری و برنامه‌ریزی دقیق برای جذب گردشگر است.

مهرعلیزاده درباره امکان انصراف خود به نفع شخص دیگری از جریان اصلاحات گفت: مکانیسمی طراحی شده است و قطعا در روزهای پایانی انتخابات بین افراد در جناح اصلاحات نظرسنجی صورت خواهد گرفت و هرکس در آن پیش باشد؛ دیگران به نفع وی کنار خواهند رفت.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند