هواپیماهای رژیم صهیونیستی دوشنبه شب مناطقی در نوار غزه را هدف قرار دادند.

به گزارش پایگاه خبری معا فلسطین،همچنین توپخانه ارتش رژیم صهیونیستی اهداف در منطقه بیت حانون در شمال نوار غزه را هدف قرار داده است.

این حملات در حالی صورت می گیرد که حملات گسترده موشکی نیروهای مقاومت فلسطین به شهرک های صهیونیستی هم مرز با غزه و قدس اشغالی آغاز شده و همچنان ادامه دارد.

بر اساس گزارش رسانه های صهیونیستی، گردان های القدس، شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین یک گشتی ارتش رژیم صهیونیستی در حاشیه باریکه غزه به وسیله موشک کورنت هدف قرار داد که بر اثر این حمله یک صهیونیست زخمی شد.

سخنگوی گردان‌های «عزالدین القسام» پیش تر در بیانیه ای برای خروج نظامیان صهیونیست از مسجدالاقصی ضرب الأجل تعیین کرده بود.

بنابر اعلام رسانه ها، طی درگیری های امروز میان فلسطینیان و نظامیان صهیونیست در محله شیخ الجراح و اطراف مسجد الاقصی دستکم ۳۰۰ فلسطینی زخمی شدند.

حمله نظامیان صهیونیست به فلسطینیان در قدس شرقی با محکومیت جهانی همراه بوده است.

صهیونیست ها در ماه مبارک رمضان با یورش به منطقه باب العمود و صحن‌های مجاور مسجد الاقصی، به سمت فلسطینیان روزه دار گاز اشک آور پرتاب کردند و آنان را مورد ضرب و شتم شدید قرار دادند.

بر اساس این گزارش، هزاران شهرک نشین صهیونیست به مسجد الاقصی  و دروازه باب العمود یورش بردند و حملات در ماه مبارک رمضان افزایش یافته است.

اشغالگران صهیونیست همچنین پس از دستگیری فلسطینی ها، ده ها نفر از آنان را از قدس اخراج و خانه های آنان را نیز تخریب کردند.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند