رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران گفت: اگر در طی هفته جاری و آینده محدودیت‌های کرونایی در استان به‌طور جدی رعایت نشود با شیب بسیار تند وارد پیک چهارم خواهیم شد.

دکتر سیدعباس موسوی امشب در حاشیه جلسه ستاد مبارزه با کرونای استان با بیان اینکه در شهرهای قرمز و نارنجی محدودیت‌ها باید شدیدا اعمال شود، اظهار کرد: نوع جهش‌یافته ویروس کرونا(انگلیسی) تمام شهرستان‌های مازندران را در برگرفته و در حال حاضر سوش غالب کرونا در استان شده است.

وی، مهم‌ترین مکان‌های انتشار کرونا را رستوران‌ها و تالارها دانست و افزود: در شهرهای قرمز و نارنجی باید تالارها بسته شوند و رستوران‌ها فقط بیرون‌بر داشته باشند.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی مازندران با اشاره به میزان بالای سرایت ویروس جهش یافته جدید کرونا از مردم خواست تا در این هفته از رفت و آمد با افراد و حضور در تجمعات پرهیز کنند.

این مسؤول  با بیان اینکه هنوز موثرترین راه پیشگیری از ابتلا به کرونا استفاده از ماسک است، هشدار داد:  اگر در طی هفته جاری و آینده فاصله‌گذاری اجتماعی، پروتکل‌های بهداشتی و محدودیت‌های کرونایی به‌طور جدی رعایت نشود با شیب بسیار تند وارد پیک چهارم خواهیم شد.

این مطلب برایم مفید است
15 نفر این پست را پسندیده اند