فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی با اشاره به تعامل و هماهنگی خوبی که میان مرزبانی جمهوری اسلامی ایران و عراق وجود دارد، گفت: یکی از برنامه‌های مشترک مرزبانی این دو کشور در سال‌جاری سرنگونی پایگاه‌های گروهک‌های تروریستی و اشرار خواهد بود.

سردار احمدعلی گودرزی در دیدار جانشین فرمانده ناجا با فرماندهان و مدیران انتظامی و مرزبانی استان کرمانشاه، اظهار داشت: جمهوری اسلامی امروز به برکت وجود ولایت فقیه و سربازان رهبری در نیروهای مسلح وضعیت امنیتی بسیار مناسبی دارد.

وی ادامه داد: در این میان نیروهای مرزبانی و انتظامی شبانه روز تلاش می‌کنند تا امنیتی پایدار و با ثبات را در نقاط مرزی و جامعه ایجاد کنند و دشمنان را به عقب برانند.

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی همچنین با اشاره به امنیت بسیار خوب مرزهای کرمانشاه، افزود: نقاط مرزی این استان جزو امن‌ترین مرزهای کشور به شمار می‌رود که حاکی از حضور آگاهانه و با برنامه همکاران ماست.

وی تصریح کرد: کرمانشاه با وجود هم مرز بودن با ۲ اقلیم عربی و کردی عراق و تحرک‌های گاه و بیگاه گروهک‌های معاند و دشمنان نظام شرایط بسیار خوبی دارد و نگرانی در خصوص مرزهای این استان وجود ندارد.

وی خاطرنشان کرد: چشمان همیشه بیدار نیروهای مرزبانی استان کرمانشاه باعث ناکامی مطلق دشمنان و معاندان شده است و به فضل الهی در سال جدید هم با توانی مظاعف‌تر از تمامیت ارضی دفاع خواهند کرد.

فرمانده مرزبانی تصریح کرد: در همین راستا و با هماهنگی‌های که میان مرزبانی جمهوری اسلامی با کشور عراق وجود دارد امسال اقدامات جدی‌تری برای سرنگونی پایگاه‌های مربوط به گروهک‌های تروریستی و اشرار صورت خواهد گرفت.

وی در پایان مبارزه با پدیده قاچاق کالا، سلاح، مواد مخدر و ... را جزو مهمترین اولویت‌های پلیس در سال ۱۴۰۰ عنوان کرد.

این مطلب برایم مفید است
503 نفر این پست را پسندیده اند