به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ارتش جمهوری اسلامی ایران، امیر دریادار حبیب الله سیاری در دومین همایش دستاوردهای علمی پژوهشی معاونت اطلاعات ارتش که در مرکز مطالعات و پژوهش‌های اطاعات این معاونت برگزار شد، افزود: امروز جنگ در عرصه‌های علم است، ابزار جمع آوری اطلاعات هم نیاز به علم دارد و هر کس بهره بیشتری داشته باشد موفق‌تر است و هر کس توجه نکند عقب می‌ماند.

وی با اشاره به اینکه قدردانی از کسانی که در توسعه علم و پژوهش فعالیت می کنند کار بسیار پسندیده‌ای است، تصریح کرد: به تعبیر فرمانده کل قوا علم و دانش ثروت است و ما را به قله ها می‌رساند.

امیر دریادار سیاری با بیان اینکه امروز هیچ کاری بدون علم لازم صورت نمی گیرد والّا دچار اشتباه می‌شویم، تصریح کرد: معاونت اطلاعات ارتش بر پایه علم و دانش حرکت می کند و با انجام کارهای پژوهشی برای ما مایۀ مباهات و افتخارات است.

معاون هماهنگ کننده ارتش خاطرنشان کرد: معاونت اطلاعات با  همکاری دیگر نیروها و معاونت‌ها امروز فرهیخته و بالنده است و میزان دقت کارکنان آن قابل تحسین است.

وی در پایان با تاکید بر اینکه استکبار جهانی می داند اگر تعرضی به نظام و انقلاب اسلامی داشته باشد همان اتفاق هشت سال دفاع مقدس رقم می خورد، گفت: اگر علم و دانش سرلوحه ما باشد قطعاً تهدید را خوب شناسایی می کنیم و می توانیم سناریو های متعددی داشته و آمادگی مقابله با هر تهدیدی باشیم.
 

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند