بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی که بسیار در تلاش است مانع از هرگونه مذاکره میان ایران و آمریکا برای حفظ برجام و بازگشت واشنگتن به این توافق شود، امروز (یک شنبه) نیز در نشست کابینه به تکرار ادعاهای بی اساس خود علیه برنامه هسته ای کشورمان پرداخت.

بنابر گزارش پایگاه خبری عرب نیوز، نتانیاهو در ادعاهای خود گفت: آژانس بین المللی انرژی اتمی اعلام کرده است که ایران اجازه دسترسی به سایت های محرمانه خود که در آنها فعالیت های نظامی مخفیانه انجام می دهد را نداده است.

وی همچنین از جامعه بین الملل خواست تا به آمریکا بپیوندند و برای کنترل سیاست های منطقه ای ایران، تحریم های سخت علیه ایران اعمال کنند.

شبکه العربیه نیز در صفحه رسمی خود در توئیتر گزارش داد که نخست وزیر رژیم صهیونیستی در جریان یک مصاحبه با شبکه 13 تلویزیون اسرائیل درباره تماس تلفنی خود با جو بایدن رئیس جمهور آمریکا صحبت کرده و به او گفته است که مانع از دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای خواهد شد.

نتانیاهو در حالی مدعی فعالیت های هسته ای مخفیانه در ایران است که رژیم صهیونیستی خود تنها دارنده زرادخانه هسته ای در منطقه به شمار می آید اما این رژیم هیچ گاه این مسئله را نپذیرفته و عضو هیچ معاهده و توافق بین المللی در زمینه کنترل تسلیحات اتمی هم نیست.

صهیونیست ها تلاش می کنند با فرافکنی و طرح این ادعاهای نخ نما علیه ایران، توجه جامعه بین الملل را از این حقیقت که کلاهک هسته ای در اختیار دارند منحرف کنند.

این در حالی است که مقامات جمهوری اسلامی ایران همواره تاکید می کنند که ماهیت برنامه هسته ای کشورمان کاملا صلح آمیز بوده و ایران هرگز به دنبال دستیابی به ظرفیت تولید سلاح هسته ای نبوده و نیست.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند