در ادامه اتهام‌زنی‌ها و ابراز نگرانی صهیونیست‌ها از بازگشت احتمالی آمریکا به توافق هسته‌ای ایران، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر این رژیم شامگاه شنبه دوباره تهدیدهای پوشالی خود را تکرار کرد.

نتانیاهو در گفت‌وگویی با شبکه ۱۳ تلویزیون رژیم صهیونیستی، درباره تماس تلفنی چند روز پیش خود با «جو بایدن» رئیس‌جمهور آمریکا توضیح داد: «به بایدن گفتم که هر کاری بتوانم برای جلوگیری از دستیابی ایران به [سلاح] اتمی انجام می‌دهم».

به نوشته صفحه توئیتر شبکه «العربیه»، وی همچنین افزود: «رابطه من با بایدن خوب است، اما در خدمت منافع دیگران نخواهم بود».

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در بخش دیگری از صحبت‌هایش درباره انتخابات سراسری پیش رو در فلسطین اشغالی نیز مدعی شد، بعد از آن انتخابات دیگری برای پنجمین بار در کار نخواهد بود زیرا طبق نظرسنجی‌ها حمایت از حزب لیکود مستحکم است.

به نوشته وبگاه «تایمز اسرائیل»، نتانیاهو درباره احتمال مجبور شدن برای تشکیل ائتلاف با حزب «یامینا» به ریاست «نفتالی بنت» نیز گفت که به هیچ‌وجه با بنت وارد توافق نخست‌وزیری چرخشی نخواهد شد.

وی همچنین افزود، در صورتی که در انتخابات آتی پیروز شود و تشکیل کابینه دهد، به «یوسی کوهن» رئیس کنونی سازمان جاسوسی اسرائیل (موساد) - که دوران خدمتش در ماه ژوئن به پایان می‌رسد - پست دولتی خواهد داد.

رژیم صهیونیستی در حالی ایران را به تلاش برای ساخت سلاح اتمی متهم می‌کند که به اذعان کارشناسان منطقه‌ای و بین‌المللی، اسرائیل خود دارای حدود ۴۰۰ کلاهک اتمی است؛ از سوی دیگر نیز حضرت آیت‌الله خامنه‌ای مقام معظم رهبری با صدور فتوایی هرگونه ساخت، نگهداری و استفاده از تسلیحات اتمی را حرام اعلام کردند.

این مطلب برایم مفید است
542 نفر این پست را پسندیده اند