در همین رابطه ولی اسماعیلی، نماینده مردم گرمی و نائب‌ رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس یازدهم، در رابطه با کاندیداتوری قالیباف در انتخابات ۱۴۰۰ به برنا گفت: طبق گفت و گوهایی که از همان ابتدا با قالیباف صورت گرفت او برنامه روتین برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۰ ندارد، برخی گمانه زنی ها در مورد حضور او مطرح می شود همانطور که در مورد نیکزاد و رئیسی هم مطرح می شود. 

او گفت: وقتی از قالیباف می پرسیم که کاندیدا ۱۴۰۰می شوید پاسخ می دهد فعلا برنامه ای ندارد شاید اتفاقی افتاد که لازم باشد و پیشنهاد و مطالبه ای در میان باشد و گروهی درخواست بدهند ولی اکنون برنامه ای ندارد.  قالیباف مطرح کرده که اگر رییسی کاندیدا شود حتما او را کمک و حمایت می‌کند و از ظرفیت خود برای او استفاده می کند، قالیباف در دور قبل هم به نفع رئیسی کنار رفت. 

او ادامه داد: موافق صحبت های پیرهادی نبودم که رسانه ای شود، اکنون که به صورت سه شیفت درگیر لایحه بودجه هستیم حاشیه سازی برای قالیباف درست نیست، در شرایط اقتصادی سخت مردم، باید تمرکزمان به بودجه باشد. انشاالله بعد از عید مفصل به بحث انتخابات ریاست جمهوری می پردازیم. 

نماینده مردم گرمی در مورد فراکسیون نیروهای انقلاب گفت: جلسات منظم با شورای ائتلاف و اتحاد برگزار می شود و قطعا به اجماع نهایی خواهیم رسید و یک رقابت سازنده با دوستان در شورای مقابل خواهیم داشت، بعد از لایحه بودجه شور و شعف خوبی در مجلس برای انتخابات ریاست جمهوری شاهد هستیم که نهایتا به حضور حداکثری برسیم. همه سعی ما بر این است که از یک نفر حمایت شود و اکنون مصداق خاصی نداریم، ممکن است از گزینه ای خارج از نمایندگان حمایت کنیم.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند