در متن نامه امید گیلان پور خطاب به روسای سازمان های جهاد کشاورزی در استان ها آمده است:

احتراما با توجه به تامین کامل نهاده های واحدهای مرغداری از طریق سامانه بازارگاه توزیع تخم مرغ با قیمت‌های مصوب کارگروه تنظیم بازار به شرح زیر الزامی است. برای اجرایی شدن این مهم عرضه انواع تخم مرغ از تاریخ  ٢٠بهمن  ١٣٩٩ منوط به درج قیمت مصوب می‌باشد.

۱) حداکثر قیمت تخم مرغ شناسنامه‌دار بر اساس نامه شماره ۶۰/۲۶۰۷۳۱ مورخ  ٢٩ دی ١٣٩٩ معاون محترم بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت و دبیر کارگروه تنظیم بازار به شرح جدول زیر خواهد بود.

بسته  حداکثر قیمت بسته        حداکثر قیمت     
۴عددی ۵۷۰۰ ریال ۲۰ عددی ۲۸۸۰۰۰ ریال
۶عددی ۸۷۰۰۰ ریال ۲۴ عددی ۳۴۵۰۰۰ ریال
۹عددی ۱۳۰۰۰۰ ریال ۳۰ عددی ۳۶۰۰۰۰ ریال
۱۵عددی

۲۱۵۰۰۰ ریال

   

۲) علاوه بر درج تاریخ مصرف روی تخم مرغ فله، درج قیمت حداکثر ۱۱۰۰۰ ریال روی هر عدد تخم مرغ فله ای الزامی است.

۳) در صورت عدم امکان درج قیمت توسط واحد تولیدی، موظفند "تخم مرغ تولیدی فاقد قیمت ثبت شده" را در اختیار شرکت پشتیبانی امور دام کشور به عنوان مباشر قرار داده تا با رعایت موارد فوق نسبت به عرضه تخم مرغ اقدام نماید.

بدیهی است تخم مرغ توزیعی بدون درج قیمت مشمول مقررات تعزیرات خواهد شد.

خواهشمند است دستور فرمایید با رعایت دقیق موارد مندرج در این دستورالعمل نسبت به توزیع تخم مرغ و ساماندهی بازار آن در سطح استان اقدام و از نتیجه این معاونت را به صورت روزانه مطلع نمایند. لازم به یادآوری است پیرو هماهنگی انجام شده با دفتر وزارتی موارد مندرج در این ابلاغیه به شیوه نامه تخصیص نهاده‌های خوراکی به واحدهای مرغ تخمگذار در ازای تحویل تخم مرغ تولیدی که طی نامه شماره ۰۲۰/۲۵۵۵۸ مورخ  ٢١. دی ١٣٩٩توسط وزیر محترم ابلاغ گردید، اضافه می‌شود.

 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند