منابع خبری عصر شنبه به وقت تهران از برگزاری دور تازه تظاهرات علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی و تقابل مخالفان  با موافقان خبر دادند.

 به گزارش منابع خبری، گروه معترض موسوم به «پرچم‌های سیاه» هم اینک در حال تجمع در نزدیکی معابر و پل‌های نزدیک به محل اقامت «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اسرائیل هستند. تظاهرکنندگان با وجود همه گیری کرونا و برودت هوا در فلسطین اشغالی به محل برگزاری این تجمع آمده‌اند تا خواستاراستعفای نتانیاهو به دلیل فساد مالی، رشوه، کلاهبرداری و ضعف در مدیریت در مواجهه با کرونا هستند. 

گزارش‌ها حاکیست که اعضای جنبش پرچم‌های سیاه و معترضان به نتانیاهو  در حال حرکت به «رحافیا» نزدیک به شرق قدس اشغالی مقابل اقامتگاه نتانیاهو هستند. برخی معترضان نیز در میدان معروف «پاریس» در غرب قدس اشغالی تجمع کرده‌اند.

روزنامه «جروزالم پست» نیز در این زمینه از تقابل هواداران و مخالفن نتانیاهو خبر داد و نوشت، حین برگزاری تظاهرات علیه نخست وزیر رژیم صهیونیستی یکی از زنان هوادار نتانیاهو به سوی معترضان هفت‌تیر کشید. هواداران نتانیاهو  همچنین به سوی معترضان گروه پرچم‌های سیاه سنگ پرتاب کردند.

چندی قبل یک اندیشکده صهیونیستی در تحلیلی نوشت که فلسطین اشغالی با ناآرامی‌های مدنی و تهدیدهای داخلی مواجه شده و دولت حاکم بی‌توجه به این واقعیات است. اندیشکده «بگین سادات»  در تحلیلی  نوشت،  نخست وزیر اسرائیل هرج و مرج  و خشونت آمیز فزاینده در شهرها را انکار می‌کند. متوقف کردن این پدیده که در حال مبدل شدن به یک تهدید عینی است، نیاز به تلاش همه جانبه و تقویت ارتش و پلیس در کنار آماده سازی مناسب سیستم قضایی دارد.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند