سردار علیرضا تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه با اشاره به نامگذاری سال به عنوان سال جهش تولید از سوی مقام معظم رهبری و برنامه‌های نیروی دریایی برای تحقق این خواست فرماندهی معظم کل قوا گفت: حضرت آقا تأکید بسیاری بر خودکفایی اقتصادی دارند، بر همین اساس چند سالی است که شعار سال را با تأکید بر همین موضوع اساسی و مهم یعنی خود کفایی اقتصادی انتخاب می‌کنند. به همین دلیل سال قبل را «سال حمایت از تولید» و امسال را «سال جهش تولید» نامیدند.

وی ادامه داد: ما در نیروی دریایی سپاه در بحث ساخت تجهیزات و شناورهایی که در مجموعه خودمان تولید و استفاده می‌کنیم و همچنین آن پروژه‌هایی را که با وزارت دفاع در حال همکاری هستیم، در سال جاری با جدیت بیشتری دنبال کرده و می‌کنیم که خوشبختانه به پیشرفت‌های بسیار خوبی رسیده‌ایم.

روایتی از شناورهایی که سپاه در حال تولید آن است

فرمانده نیروی دریایی سپاه تصریح کرد: تولید شناورهای بزرگی را در دستور کار داریم و این شناورها از لحاظ تعداد و بزرگی در حال تولید هستند. همچنین ساخت تجهیزات دیگری را در دستور کار داریم که بخشی از آنها به دلیل مسائل امنیتی قابل بیان نیست و خبر بخش دیگر آنها که قابل گفتن هست را هم در آینده خواهید شنید.

سردار تنگسیری گفت: پیشرفت‌ها و تجهیزات رونمایی شده و در حال تولید در نیروی دریایی سپاه نشان دهنده یک جهش در تولید و کارآمدی تجهیزات تولید شده است.

وی در پایان تصریح کرد: فرمانده معظم کل قوا هم فرمانده ما و هم مرجع تقلید ما هستند و ما وظیفه خود می‌دانیم که تحقق شعار سال را که فرمانِ فرماندهی کل قوا است با جدیت دنبال کنیم و تحقق بخشیم.

این مطلب برایم مفید است
15 نفر این پست را پسندیده اند