حجت‌الاسلام سید محمدرضا میرتاج‌الدینی در حاشیه راهپیمایی خودرویی ۲۲ بهمن در زنجان، در جمع خبرنگاران با بیان اینکه پیش‌بینی می‌کنیم بودجه امسال تا ۴۰ روز باقی مانده از سال نهایی شود، افزود: تحقق این موضوع در گرو این است که دولت در کمتر از ۱۰ روز لایحه بودجه را به مجلس بازگرداند.

وی با یادآوری اینکه کلیات بودجه سال ۱۴۰۰ بعد از اینکه توسط مجلس رد شد، دوباره به دولت برگشت خورد، تصریح کرد: انتظار ما از دولت این است که با اعمال اصلاحاتی در لایحه بودجه سال ۱۴۰۰، دوباره آن را به مجلس بازگرداند.

نایب رئیس برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه بررسی بودجه سال ۱۴۰۰ بعد از اعمال اصلاحاتی در لایحه توسط دولت، به صورت فشرده در کمیسیون‌های مختلف به ویژه کمیسیون تلفیق انجام خواهد شد، ادامه داد: پیشنهادهای مجلس شورای اسلامی و نمایندگان به بودجه اضافه می‌شود و در صحن بررسی را آغاز خواهیم کرد.

میرتاج الدینی اظهار کرد: پیش‌بینی می‌کنیم تا ۴۰ روز باقی مانده از سال، بودجه را نهایی کنیم. البته این امر بستگی به این دارد که دولت کمتر از ۱۰ روز بودجه را اصلاح و به مجلس بازگرداند تا بتوانیم قبل از سال ۱۴۰۰ آن را نهایی کنیم.

وی با یادآوری اینکه کلیات بودجه قبلاً مورد بررسی قرار گرفته و ۱۰ درصد تغییرات آن نیاز به بازنگری خواهد داشت، خاطرنشان کرد: امیدواریم نیازی به بودجه چند دوازدهم نباشد.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند