به نقل از خبرگزاری فرانسه، جنیفر ساکی سخنگوی کاخ سفید با حضوردر کنفرانس خبری، به موضوع استیضاح دونالد ترامپ اشاره کرد و گفت: جو بایدن، رئیس جمهور نظری درباره استیضاح ترامپ ندارد.

وی ادامه داد: طبق بیانیه‌ای که پیش از این منتشر شده بود، بایدن با نتیجه گیری و نظر مجلس نمایندگان که طی چند هفته اخیر صورت گرفته، هم نظر است.

ساکی با بیان اینکه رئیس جمهور بر طی شدن فرآیند استیضاح تاکید دارد، گفت: بایدن منتظر است تا بداند این فرآیند در سنا به کجا ختم می‌شود.

سخنگوی کاخ سفید در ادامه اظهار کرد: بایدن قصد ندارد درباره فراز و نشیب استیضاح نظری دهد، بلکه وی در حال حاضر بر این امر معتقد است که باید در جهت برآورده کردن نیاز‌های مردم آمریکا، بازگرداندن آن‌ها به سر کار و مقابله با همه گیری ویروس کرونا مقابله کند.

ساکی با بیان اینکه فرآیند استیضاح موضوع مهمی است، ادامه داد: رئیس جمهور حتی این فرآیند را تماشا نمی‌کند و صرفا به موضوعات مهم تری همچون مقابله با ویروس کرونا در کشور می‌پردازد.

جلسه استیضاح ترامپ ساعاتی پیش در مجلس سنای آمریکا آغاز شده است و هر کدام از نمایندگان به بیان نقطه نظرات خود پرداخته اند.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند