سرهنگ کاووس محمدی، بیان کرد: دختری ۲۰ ساله به مأموران پلیس شهرستان فسا مراجعه و اظهار داشته که در سال ۹۱ دایی‌ام به همراه دیگر برادر و یکی از دوستانش مادرم را در خانه به قتل رسانده‌اند و آن را درون چاهی در یکی از روستاهای این شهرستان انداخته‌اند، که بررسی موضوع در دستور کار مأموران قرار گرفت.

وی افزود: مأموران انتظامی با هماهنگی مقام قضائی، دایی ۳۴ ساله شاکی و همدست ۲۸ ساله وی را شناسایی و آنان را دستگیر و به مقر پلیس آگاهی انتقال دادند.

معاون اجتماعی پلیس فارس، خاطر نشان کرد: متهم در بازجویی اولیه اقرار کرد که به دلیل اختلاف با خواهرم، به همراه دیگر بردارم (۳۸ ساله) که در حال حاضر در یکی از کشورهای اروپایی است خواهرم را به قتل رساندیم و با کمک دوستم با موتورسیکلت وی را به درون چاهی در یکی از روستاهای این شهرستان انداختیم.

سرهنگ محمدی با بیان اینکه پس از هماهنگی با مقام قضائی، مأموران انتظامی به همراه عوامل امدادی به محل مورد نظر اعزام شدند، گفت: در بازدید از آن چاه، تعدادی از استخوان‌های مقتول کشف و تحویل پزشک قانونی شد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه متهمان پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شدند، به شهروندان توصیه کرد که مشکلات خانوادگی خود را با مراجعه به مراکز مشاوره مجاز حل و فصل کنند.

گفتنی است شاکی در پاسخ به این سوال که علت مخفی نگه داشتن راز قتل تاکنون چیست؟ علت پنهان نگه داشتن راز قتل را ترس از دایی عنوان کرد.

این مطلب برایم مفید است
151 نفر این پست را پسندیده اند