حجت‌الاسلام والمسلمین ابوالفضل بنی احمدی امام جمعه باغستان ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه این هفته در مسجد امام جعفر صادق(ع) باغستان اظهار کرد: جایگاه نیروی انتظامی در اذهان عمومی بسیار بالا است که تقدیر و تشکر می‌کنیم و نیروی انتظامی شهرستان شهریار باید با قدرت‌تر در باغستان حضور پیدا کند.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات سال ۱۴۰۰ گفت: در خصوص انتخابات شوراهای اسلامی تبلیغات زودهنگام شروع شده و جلسات خصوصی و علنی داوطلبان در حال انجام است که باید دستگاه‌های نظارتی ورود کنند.

امام جمعه شهر باغستان بیان کرد: توصیه ما به تمام داوطلبان انتخابات این است که روحیه انقلابی و مردم‌داری را تا پایان حفظ کنند و در مسائل حاشیه‌ای هضم نشوند.

حجت الاسلام بنی احمدی گفت: در خصوص دفاع از حقوق بیت‌المال هرگز کوتاه نخواهیم آمد و البته برای اثبات تخلفات نیاز به اسناد و مدارک مستند است و ما نیز از هر طریقی تلاش می‌کنیم.

وی با اشاره به بیانات رهبری انقلاب ادامه داد: راه‌کار نجات کشور و مردم در مبارزه با آمریکا نیست و تجربه ثابت کرده مذاکرات نقطه ضعف ما بوده و اگر نگاه ما به توان داخلی باشد، قطعاً مشکلات مرتفع خواهد شد.

امام جمعه باغستان خاطرنشان کرد: تنها راه شکست تحریم‌ها به عنوان عمود خیمه دشمن استفاده از ظرفیت جوانان و توان داخلی است و ثابت کنیم که ایران اسلامی در مقابل دشمن قد خم نخواهم کرد.

حجت الاسلام بنی احمدی با اشاره به سالروز شهادت سردار شهید سلیمانی عنوان کرد: زندگی و منش سردار شهید سلیمانی یک مکتب راهگشا است و ساده زیستی، مردم دوستی، شجاعت و اخلاص از ویژگی‌های بارز او بود که باعث شد در عالم محبوب شود.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند