قاسم جان بابایی، معاون درمان وزارت بهداشت در حاشیه بازدید از بیمارستان شهید بهشتی نوشهر و ساختمان در حال ساخت اورژانس که با حضور معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت و نماینده مردم نوشهر، چالوس و کلاردشت در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، افزود: میزان مرگ و میر کرونا نیز کاهش داشته است و امیدوارم این روند کاهشی تداوم داشته باشد.

وی همچنین با اشاره به برداشت فصلی محصولات باغی و کشاورزی در استان بر رعایت پروتکل های بهداشتی در تردد و جابجایی کارگران فصلی از شهری به شهر دیگر برای جلوگیری از ابتلا به کرونا تاکید کرد و خواستار پرهیز از تجمعات جهت کاهشی شدن روند ابتلا شد.

 در این بازدید با توجه به ارزیابی که از میزان پیشرفت تکمیل ساختمان اورژانس بیمارستان شهید بهشتی نوشهر بعمل آمد، نسبت به بهره برداری از این پروژه در دهه فجر امسال اظهار امیدواری شد.

همچنین معاونان وزارت بهداشت با حضور در بیمارستان آیت الله طالقانی چالوس، وضعیت تجهیزات، امکانات و روند ارائه خدمات درمانی به بیماران در بخش های مختلف را مورد بررسی و ارزیابی قرار دادند و ضمن تاکید بر ارتقای کیفیت خدمات این بیمارستان،  از زحمات و تلاش های همه پزشکان، پرستاران و کارکنان این مجموعه درمانی قدردانی کردند.

 معاونین درمان توسعه مدیریت، منابع و برنامه  وزارت بهداشت با حضور در مرکز خدمات جامع سلامت شبانه روزی مرزن آباد و مراکز خدمات جامع سلامت هچیرود، ضمن بازدید از تجهیزات، امکانات و فعالیت های این مراکز در پیشگیری و کنترل اپیدمی ویروس کرونا، روند اجرای طرح محله محور و خانواده محور « سردار سلیمانی» را در منطقه مورد ارزیابی و بررسی قرار دادند.

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند