وحید فاضلی پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل فولاد خوزستان ضمن بیان این مطلب اظهار داشت: سالگرد شهادت سردار قاسم سلیمانی را تسلیت می‌گویم. جمله‌ای در نشست خبری بعد از دیدار با پرسپولیس به کار بردم که باعث رنجش پرسپولیسی‌های عزیز شد. به‌عنوان یک معلم وظیفه خود می‌دانم اگر اشتباهی کردم، عذرخواهی کنم و به بازیکنانم یاد بدهم اگر اشتباه کردند، عذرخواهی کنند.

وی با بیان اینکه فولاد می‌تواند مدعی قهرمانی لیگ برتر باشد، تصریح کرد: از بازیکنانم تشکر می‌کنم که هر چه در  چنته داشتند، در زمین گذاشتند. کسی کم نگذاشت و بازی خوبی ارائه کردیم. با این حال فوتبال بی‌رحم است و نتیجه مسابقه منصفانه نبود. تساوی حداقل حق ما از این دیدار بود و حتی باید با سه امتیاز از زمین خارج می‌شدیم. به فولاد تبریک می‌گویم که مردانه جنگیدند. فولادی‌ها پس از مسابقه از ته دل شادی کردند و من پس از این اتفاق، به بازیکنانم افتخار کردم. خوشحال شدم بازیکنانم به گونه‌ای بازی کردند که فولادی‌ها اینگونه شادی می‌کردند.

سرمربی نساجی با تبریک مجدد به فولاد خوزستان خاطرنشان کرد: فوتبال بازی احترام‌هاست و امیدوارم احترام یکدیگر را داشته باشیم. گاهی در بازی شرایطی ایجاد می‌شود، اما در پایان مسابقه به نکونام تبریک گفتم. نمی‌توان هیجانات فوتبال را حذف کرد، اما باید احترام درون آن باشد و بی‌احترامی را نمی‌پذیرم. دوست ندارم به همکارانم بی‌احترامی کنم و بابت جمله‌ای که هفته گذشته ناخواسته به کار بردم، عذرخواهی می‌کنم. امیدوارم همه شهامت عذرخواهی داشته باشیم.

فاضلی در پاسخ به این پرسش که آیا برنامه لیگ برتر روی عملکرد تیمش مؤثر بوده است یا خیر، بیان کرد: قطعاً موثر بوده است. پنج روز بعد از بازی سخت در هوای بارانی، با فولاد بازی کردیم. بچه‌ها پا پس نگذاشتند، اما می‌توانستیم امتیاز بگیریم. تیم‌های متمول مانند فولاد و سپاهان 30 بازیکن هم‌تراز دارند، اما ما در مضیقه هستیم و باید فکر این مسائل را بکنیم. در 10 هفته پایانی لیگ، رباط صلیبی دو بازیکن ما پاره شد که این اتفاق در 20 هفته ابتدایی فصل رخ نداده بود. پس فشردگی لیگ خروجی مثبتی نداشته است. خواهش می‌کنم رعایت کنند، تفکر کنیم و بار زیادی از لحاظ فیزیولوژی و روانی روی بازیکنان وارد نکنیم. آنها ظرفیت محدودی دارند و نمی‌‌توانیم به پراید به اندازه بنز فشار وارد کنیم.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند