تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از زحمات کادر درمانی کشور، از گام های برداشته شده در جهت تولید واکسن ملی کرونا قدردانی کردند.

علی حدادی نماینده مردم ساوجبلاغ و طالقان در مجلس در صفحه شخصی خود در توئیتر، نوشت: ‌

«باور به خدا، باور به مردم و باور به خود. سه کلید واژه ای که از ‎رهبرانقلاب یاد گرفتیم و امروز شاهد آنیم که سرمایه های علمی مان با تولید ‎واکسن ایرانی دانش آموختگان خوبی در مکتب نظام و رهبری هستند. البته که اقدام جناب ‎مخبر و دخترشان نیز به این افتخار افزود.»

مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس ، در این خصوص در توئیتی، نوشت:

«‌‌آزمایش واکسن ایرانی سند افتخار صنعت پزشکی ‎ایران است. فرزندان ما سال ها در راه بومی سازی داروهای انحصاری و واکسن پیشگام بودند. نکته بسیار ارزشمند این آزمایش این است که اولین گیرنده آن دختر دکتر مخبر بود.»

علی نیکزاد، نماینده مردم اردبیل در مجلس نیز در توئیتی در صفحه شخصی خود در توئیتر، مطرح کرد:

«برای موفقیت پزشکان و محققان کشور در مراحل تولید واکسن ایرانی دعا کرده و به نوبه خود از تمام زحمت‌کشان و داوطلبان تشکر می‌کنم.‎ "کوو ایران"، تزریق امید توأم با افتخار ملی بود که حیرت دنیا را در پی داشت.»

روز گذشته واکسن کوید ۱۹ که توسط دانشمندان و محققان داخلی کشورمان ساخته شده است، وارد مرحله فاز انسانی شد و دختر رئیس ستاد اجرایی فرمان امام(ره) جز اولین کسانی بود که داوطلبانه این واکسن را دریافت کرد.

این مطلب برایم مفید است
93 نفر این پست را پسندیده اند