مهدی چمران، چهره سیاسی اصولگرا، در رابطه با شایعاتی مبنی بر انتصاب او به عنوان مشاور محمدباقر قالیباف، رئیس مجلس یازدهم، گفت: من در هیچ مقام رسمی ای تحت عنوان مشاور منصوب نشده ام، شاید گاهی به برخی نمایندگان به خصوص رئیس مجلس مشاوره هایی بدهم اما این مقام رسمی نیست.

او افزود: حتی مشورت هایی که من به نمایندگان می دهم، موضوع جدیدی نیست.

این فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه او به کمیسیون شوراها نیز دائم راهنمایی و مشورت می دهد، تاکید کرد: هیچ گاه در قالب حکم رسمی یا مقامی انتصابی به عنوان مشاور برای رئیس مجلس ظاهر نشدم و از قبل از ریاست او هم، راهنمایی هایی به قالیباف می دادم.

چمران متذکر شد: من به رئیس جمهور و وزرا هم مشاوره می دهم. 

گفتنی است؛ این در حالی است که اخیرا روزنامه اعتماد گزارشی در خصوص انتصاب مهدی  چمران به عنوان مشاور محمدباقر قالیباف رئیس مجلس شورای اسلامی منتشر کرده است. بخشی از این گزارش را در ادامه می خوانیم. 

«براساس پیگیری‌های خبرنگار روزنامه اعتماد در هفته جاری «مهدی چمران» به عنوان «مشاور رییس مجلس» در امور «شوراهای اسلامی شهر و روستا» انتخاب شده است. این انتخاب در جریان مراسمی که در مجلس برگزار شده، صورت گرفته اما هنوز مشخص نیست که چرا قالیباف و یارانش حاضر به اعلام رسمی انتصابات خود نیستند. پاسخ قطعی به این پرسش حداقل از سوی رسانه‌ها ناممکن است ولی آنچه عیان است، اهداف انتخاباتی قالیباف برای نزدیک نگه داشتن چهره‌ای چون «چمران» به خود است.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند