علی‌اصغر قربانعلی‌پور که به دلیل فرستادن توپ به میان زمین در واپسین دقایق بازی با آلومینیوم اراک تا اطلاع ثانوی محروم شده، گفت: واقعا از آن حرکت ناراحت و متاسف هستم. در آن لحظه همه به گمان خطای هند پنالتی و برخورد توپ به دست بازیکن حریف بلند شدیم اما داور دستور ادامه بازی داد.

وی با اشاره به سابقه حقی که از شهر خودرو در بازی‌های گذشته تضییع شده، ادامه داد: شاید با همین پیش زمینه ذهنی به گمان گم شدن پنالتی، به شدت ناراحت شدم و توپی که کنار زمین از قبل گذاشته شده بود را به داخل زمین شوت کردم. اصلا هیچ نیتی برای وقفه در بازی نداشتم و تنها به دلیل عدم کنترل عصبانیتم آن توپ را شوت کردم و قصدی برای ایجاد حاشیه هم نداشتم و تصور نمی‌کردم این اتفاق بیفتد. 

قربانعلی‌پور تاکید کرد: سال‌هاست در فوتبال حضور دارم و در تیم‌های مختلف بودم و همه مرا کامل می‌شناسند و می‌دانند که اصلا به دنبال بی‌اخلاقی نبوده و نیستم. همین‌جا هم می‌گویم که کار من اشتباه بود و از همه اهالی فوتبال عذرخواهی می‌کنم.

مربی شهر خودرو با ابراز پشیمانی و ناراحتی از این حرکت گفت: امیدوارم کمیته انضباطی به تمام زوایای این حرکت من نگاه کرده و با توجه به سابقه من در لیگ‌ برتر تصمیم بگیرد.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند