یحیی گل‌محمدی پس از بازگشت به تهران از فینال لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: فینال یک بازی بود و در فینال هم تنها راه این است که بازی را ببرید. متأسفانه این اتفاق برای ما نیفتاد و خیلی از اتفاقات فوتبالی به ضرر ما شد. فکر می‌کنم بعد از گل اولی که دریافت کردیم روحیه تیمی را از دست دادیم، چون خیلی زود بعد از گل‌مان گل خوردیم و این کار ما را سخت کرد.

وی افزود: ما مشکلات زیادی داشتیم و بعد از راه یابی به فینال به تهران اتفاقاتی افتاد که غیر طبیعی بود. از نظر روحی و روانی و تعویق بازی‌ها، مشکلاتی دست به دست هم داد تا ما به لحاظ فوتبالی و فنی شرایط لازم را برای فینال نداشته باشیم و کارمان سخت شد. با این حال بازیکنان‌مان تا ثانیه های پایانی جنگیدند و پا پس نکشیدند. در هر صورت این اتفاق افتاد و شرمنده هواداران شدیم. خیلی دوست داشتیم قهرمانی را به آنها تقدیم کنیم. در هر صورت مجموع این اتفاقات باعث شد فینال را از دست بدهیم.

سرمربی تیم پرسپولیس درباره جدایی بشار رسن از این تیم نیز توضیح داد: بشار یک بازیکن مهم برای ما بود. اینکه چرا از جمع ما رفت، من هنوز باور نمی‌کنم و نمی‌دانم چرا این اتفاقات افتاد و چرا باید یک بازیکن خوب‌مان را هفته چهارم به بعد از دست بدهیم. ‌می‌توانم در مورد این مسائل صحبت کنم اما نمی‌خواهم حاشیه زیادی برای باشگاه درست شود. همه از این اتفاقات خبر دارند. اینکه چرا بشار خیلی راحت از جمع جدا شد و چه توافقی بود که باعث شد بشار هفته چهارم از تیم ما جدا شود. ما بازی با سپاهان و دربی را در پیش داریم، چرا تیم ما باید انقدر ضعیف شود؟ چرا ما شجاع و نادری را انقدر راحت از دست دادیم، چرا برای آل‌کثیر یک تیم حقوقی خوب ایجاد نشد تا خوب دفاع کنند؟ ما اگر یک تیم حقوقی خوب داشتیم فکر می‌کنم این رأی می‌شکست و ما عیسی را در فینال داشتیم. و چراهای دیگر، چرا برای ما انقدر حاشیه ایجاد کردند؟ واقعاً چراهای زیادی در تیم ما وجود دارد که یک نفر باید پاسخگو باشد.

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند