نظامیان اشغالگر صهیونیستی در جریان تظاهرات امروز فلسطینیان در روستای «کفر مالک» در رام‌الله به صورت یک جوان فلسطینی شلیک کردند.

پیشتر نیز یک شهرک‌نشین صهیونیست اقدام به شلیک با سلاح گرم به سوی تظاهرات کنندگان فلسطینی در این منطقه کرده بود.

از سوی دیگر نظامیان رژیم صهیونیستی امروز در مناطق مختلف کرانه باختری به سمت راهپیمایی مسالمت آمیز مردم یا دیگر شهروندان فلسطینی حمله کرده و ده‌ها نفر را مجروح کردند.

نظامیان رژیم اشغالگر صهیونیستی امروز یک راهپیمایی مسالمت آمیز ضد شهرک سازی را که توسط شهروندان فلسطینی در روستای «المغیر» در شمال شرق رام الله برگزار شده بود، سرکوب کردند.

روستای المغیر خیلی اوقات مورد حمله رژیم صهیونیستی و شهرک نشینان آن قرار می‌گیرد. نظامیان صهیونیست اخیرا هم یک کودک ۱۳ ساله فلسطینی اهل آنجا را به شهادت رساندند.

شهرک‌نشینان صهیونیست با هدف تسلط بر اراضی المغیر با پشتیبانی نظامیان صهیونیست به آنجا حمله می‌کنند.

شهرک نشینان صهیونیست امروز با سلاح و سگ‌های پلیسی به راهپیمایی مسالمت آمیز مردم در منطقه راس التین حمله کردند.

شهرک نشینان شهرک «معالیه لیونا» امروز جمعه با پشتیبانی نظامیان صهیونیست به منطقه «خان اللبن» در روستای «اللبن الشرقیه» در جنوب جنین حمله کردند و شبکه آبرسانی آنجا را تخریب و درخت‌های پرتقال را شکستند.

منطقه خان اللبن نیز مورد حمله روزانه شهرک نشینانی است که به دنبال تسلط بر زمین های آنجا هستند.

نظامیان رژیم اشغالگر هم صبح امروز جمعه به شهر «جنین» و اردوگاه آنجا حمله کرده و یک پست نظامی در نزدیکی شهرک جبع در جنوب شهر جنین ایجاد کردند.

به دنبال آن نظامیان صهیونیست با شهروندان فلسطینی درگیر شده و به سمت آنجا بمب صوتی و گاز اشک آور شلیک کردند که شماری از آنها را دچار حالت خفگی کرد.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند