کمیسیون‌های تخصصی مجلس این هفته بررسی بودجه دستگاه‌ها و نهادهای مربوط به حوزه‌های خود و پیشنهادات نمایندگان را در دستور کار دارند. با این حال این هفته هم سه عضو کابینه در کمیسیون‌های تخصصی حضور خواهد یافت تا به سوالات نمایندگان پاسخ دهند.

 این هفته همچنین کمیسیون حقوقی و قضایی روز سه شنبه در نشستی با منصور غلامی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری شکوائیه داوطلبان کنکور نظام قدیم را بررسی می‌کند.

فرهاد دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی هم روز یکشنبه برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون اقتصادی حضور می‌یابد. این هفته قرار است کمیسیون اقتصادی تاخیر چند ماهه در ترخیص کالاهای اساسی مورد نیاز کشور با حضور مسئولین وزارتخانه های امور اقتصادی و دارایی، صنعت، معدن و تجارت و جهاد کشاورزی، بانک مرکزی و معاونت اقتصادی ریاست جمهوری بررسی کند.

 کمیسیون شوراها این هفته اصلاح موادی از قانون انتخابات ریاست جمهوری که در صحن علنی به دلیل ابهام به کمیسیون ارجاع شد را در دستور کار خود قرار می‌دهد.

  محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی هم روز دوشنبه میهمان کمیسیون عمران است و به سوالات نمایندگان؛ کریمی قدوسی نماینده مشهد، علی اکبرکریمی نماینده اراک، محسن فتحی نماینده محترم کامیاران، کیومرث سرمدی نماینده اسدآباد در کمیسیون پاسخ می‌دهد.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند