محمدمهدی فروردین درباره شایعه سفر تعدادی از نمایندگان به قطر برای همراهی تیم پرسپولیس در فینال آسیا ضمن رد این شایعه، گفت: حتی یک نماینده مجلس هم به قطر سفر نکرده است.

نماینده مردم فیروزآباد، قیر و کارزین در مجلس شورای اسلامی ضمن آرزوی موفقیت برای نماینده کشورمان در فینال آسیا، افزود: برای مردم ایران، مهم‌ترین مسئله تلاش ورزشکاران کشورمان در میادین بین المللی که امروز شاهد حضور پرسپولیس است و فارغ از هر نتیجه‌ای، مردم به خاطر دستاورد حاصل شده قدرشناس این تلاش ورزشکاران خواهند بود.

فروردین با بیان اینکه پرسپولیس از کادر فنی بزرگی و باتجربه‌ای بهره مند است که میادین بزرگی را به خود دیده‌اند، اضافه کرد: این مربیان نظیر آقایان یحیی گل محمدی، کریم باقری و افشین پیروانی و بازیکنان با تجربه‌ای همچون سیدجلال حسینی میادین بین المللی بزرگی به خود دیده‌اند و شگفتی آفریده‌اند؛ ایمان داریم، بازیکنان پرسپولیس با تمام وجود و با تمرکز بالا برای سربلندی ایران اسلامی به میدان خواهند رفت و انشاالله بتوانیم با تقدیم یک قهرمانی به ملت بزرگ ایران, نشاط اجتماعی در این وضعیت کرونایی به جامعه هدیه شود.

رئیس فراکسیون ورزش مجلس درباره آخرین وضعیت تیم پرسپولیس نیز گفت: طی ارتباطی که با اردوی تیم برقرار شد، در حال حاضر وضعیت تیم به لحاظ روحی و روانی، جسمانی و همچنین تکنیکی و تاکتیکی بسیار خوب و مساعد بوده است و به لحاظ امکانات اردویی نیز همه چیز مهیا است. مردم نیز بسیار خوشبین هستند و امیدواریم دعای خیر مردم محقق شود.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند