در چارچوب هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر، دو تیم استقلال و شهرخودرو به مصاف هم رفتند که این بازی در نیمه اول با پیروزی ۲ بر صفر شاگردان محمود فکری به پایان رسید.

آبی‌پوشان پایتخت این بازی را در ابتدای کار هجومی آغاز کردند و مهدی قایدی در دقیقه یک با هجوم به محوطه جریمه شهرخودرو شوتی روانه دروازه حریف کرد اما مدافع شهرخودرو ضربه این بازیکن را دفع کرد.

در ادامه شاگردان محمود فکری فشار خود را بیشتر کردند و فرصت‌های بیشتری با به دست آوردن ضربه کرنر خلق کردند. یکی از این موقعیت‌ها ضربه سر مرادمند در دقیقه ۴ روی یک کرنر ارسالی بود که ضربه این بازیکن به بیرون رفت.

استقلال پس فشار اولیه خود، توپ و میدان در اختیار داشت و خواست بازی را مدیریت کند. یکی از جدی‌ترین موقعیت های بازی در دقیقه ۸ رخ داد و مهدی قایدی در مصاف تک به تک با دروازه‌بان در محوطه جریمه حریف ناموفق بود و نتوانست توپ را به گل تبدیل کند.

گل: فشارهای استقلال در دقیقه ۱۲ به ثمر نشست و سبحان خاقانی روی اشتباهان مدافعان شهرخودرو، صاحب موقعیت شد و در محوطه جریمه شهرخودرو، شوتی روانه دروازه حریف کرد که باعث شد استقلال به گل اول خود در این بازی دست پیدا کند.

بعد از این  گل، شهرخودرو سعی در جبران نتیجه داشت و در دقیقه ۱۵ فرصتی خوبی برای این تیم ایجاد شد اما فرصت تک به تک تیم شهرخودرو و ضربه احمد الجبوری را رشید مظاهری دفع کرد. در ادامه شاگردان مهدی رحمتی بازهم فرصت گلزنی داشت و در دقیقه ۱۸ ضربه احمد الجبوری در محوطه جریمه استقلال به تیر دروازه برخورد کرد و ابوذر صفرزاده ضربه سرش به اوت رفت.

در ادامه آبی‌پوشان پایتخت فضای بازی را با گرفتن توپ و میدان مقداری آرام کردند و موقعیت‌هایی را روی دروازه شهرخودرو ایجاد کردند. در دقیقه ۲۱، مهدی قایدی با هجوم به محوطه جریمه شهرخودرو، چند بازیکن را از پیش روی برداشت اما ضربه شوت این بازیکن راه به  جایی نبرد به بیرون رفت.

در دقیقه ۲۵، عرفان معصومی با تکل خشن روی محمدحسین مرادمند،‌ با دریافت کارت قرمز، از زمین بازی اخراج شد.

بعد از اخراج بازیکن شهرخودرو، بازی بیشتر در میانه میدان در جریان بود به آرامی پیش رفت.

گل: استقلال در دقیقه ۴۴ به گل دوم رسید. مهدی مهدی‌پور توپ را روی دروازه شهرخودرو ارسال کرد و ضربه سر محمد دانشگر باعث شد دومین گل استقلال به ثمر برسد.

ترکیب استقلال: رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، محمد دانشگر، محمد نادری، احمد موسوی، مهدی مهدی‌پور، آرش رضاوند، داریوش شجاعیان، سبحان خاقانی، ارسلان مطهری و مهدی قایدی.

ترکیب شهرخودرو: میلاد فراهانی، علی نعمتی، امید منصوری، محمد عرفان معصومی، اکبر صادقی، امین قاسمی‌نژاد، احمد الجبوری، ابوذر صفرزاده (دقیقه ۳۴- امیرحسین کریمی)، حسن جعفری، محمدعلی فرامرزی و صادق صادقی.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند