سید جلال ملکی در این باره گفت: ساعت ٠٩:۴٧ دقیقه امروز یکی از شهروندان با سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی تهران تماس گفت و اعلام کرد دودی را مشاهده می‌کند. آتش نشانان به آدرسی که فرد تماس گیرنده اعلام کرده بود واقع در بزرگراه آزادگان، خیابان صفا اعزام شدند، این منطقه مسکونی نیست بلکه بیشتر بخش کشاورزی است و باغ و مشابه آن در این محل وجود دارد.

وی افزود: در یکی از این باغچه‌ها به وسعت حدود ٣٠٠ تا ٣۵٠ متر حریقی رخ داده بود. داخل این بخش دو اتاقک که در مجموع ۴٠ متر وجود داشت. این اتاق‌ها مثل یک سوئیت کوچک دارای سرویس بهداشتی و آشپزخانه بودند.

ملکی با بیان اینکه بخشی از این منزل شعله ور بود گفت: البته آثار سوختگی زیادی روی در و دیوارها مشاهده می‌شد و مشخص بود که در دقایق اولیه شدت دود و حرارت بسیار بالا بوده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: در حین عملیات خاموش کردن آتش، آتش نشانان با وضعیت کاملاً بی حال شش نفر مرد مواجه شده بودند که دو نفر سوختگی شدید داشتند و چهار نفر دیگر نیز دچار سوختگی شده بودند که البته درصد سوختگی آن‌ها کمتر از دو نفر دیگر بود. به گفته افراد حاضر در محل هر شش نفر با هم آشنایی و دوستی داشتند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران اظهار کرد: حریق به سرعت اطفا شد و محل به عوامل انتظامی و قضائی تحویل داده شد تا علت این حادثه بررسی شود.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند