حجت‌الاسلام والمسلمین مجتبی مصباح‌یزدی فرزند آیت‌الله مصباح‌یزدی درباره آخرین وضعیت جسمانی این عالم و اندیشمند اظهار داشت: ایشان از مدتی پیش به دلیل کهولت سن و بیماری‌های گوارشی تحت نظر پزشک بودند، به تدریج علایم بیماری و آثار داروها باعث ضعف مفرط ایشان شد و الان متاسفانه به شدت بیشتری رسیده است.

وی افزود: طبق نظر پزشکان متخصص، سطح هوشیاری پدر خوب است و بقیه اعضا و جوارح هم خوب کار می‌کنند. امیدواریم با درمان‌های بیشتر و پیروی از دستورات پزشکان متخصص و اطبا و همچنین با دعای مردم خوب ایران، حال ایشان بیش از الان رو به بهبودی رود. طبیعتا زمان بهبودی کامل ایشان مشخص نیست و نمی‌توان زمان خاصی برای آن تعیین کرد اما ما امیدواریم که با دعا و توسلات و رعایت دستورات پزشکان، این امر هرچه سریع‌تر محقق شود.

حجت‌الاسلام والمسلمین مصباح‌یزدی با اشاره به حواشی اخیر در فضای مجازی پیرامون حال آیت‌الله مصباح‌یزدی،اظهار کرد: سایت رسمی مجموعه آثار ایشان با آدرس www.mesbahyazdi.ir موجود و با همین آدرس در کانال‌های شبکه‌های مجازی هم فعال است. مردم از این طریق اخبار حال پدر را دنبال کنند و به شایعاتی که به هر دلیل توسط برخی افراد منتشر می‌شود دقت نداشته باشند.

وی در پایان از علما و مردمی که جویای حال آیت‌الله مصباح‌یزدی بودند تشکر کرد و گفت: این قدردانی من بسیار حداقلی و ناچیز است، اجر اصلی این عزیزان با پروردگار و اهل‌بیت(ع) است.

این مطلب برایم مفید است
13 نفر این پست را پسندیده اند