یک وزیر کابینه رژیم صهیونیستی در اظهاراتی جنجالی در کنست (پارلمان) این رژیم گفت: ایران توانمندی بالایی در تاثیرگذاری بر افکار عمومی داخلی ما دارد.

رادیو اف ام 93 رژیم صهیونیستی در پایگاه اطلاع رسانی خود به نقل از ایلی کوهن وزیر اطلاعات رژیم صهیونیستی نوشت به اعتقاد این وزیر امروز ایرانی ها  از طریق شبکه های اجتماعی موجی از تاثیرگذاری را بر جامعه داخلی ما وارد کرده اند.

 

ایلی کوهن که در صحن علنی کنست(پارلمان) و در پاسخ به پرسش یکی از نمایندگان آن در مورد میزان تاثیرگذاری ایران از طریق شبکه های اجتماعی بر جامعه اسرائیل سخن می گفت، ادعا کرد تهران در امر تاثیرگذاری بر افکار عمومی اسرائیل فعال است.

این وزیر صهیونیست افزود من با استناد به گزارش سرویس های اطلاعاتی اسرائیل تاکید می کنم چنین امری در حال انجام است، اما به دلیل حساسیت آن قادر نیستم آن بیش از این از این تریبون تشریح کنم.

وی گفت : ایران موفق شده است جاسوس هایی به کار بگیرد و برخلاف آنچه ما اکنون در مورد فعالیت های این کشور در بخش شبکه های اجتماعی بحث می کنیم ، سرویس های اطلاعاتی ایران موفق شده اند شماری از شهروندان ما را برای فعالیت های اطلاعاتی جذب کنند.

سخنان این وزیر صهیونیست با اعتراض نیستان هورویتز عضو کنست روبرو شد و در واکنش به ادعای تحریک افکار عمومی توسط ایران گفت چرا تصور می کنید که ما باید این یاوه گویی ها را باور کنیم ، آیا تمام اعتراضاتی که در حال حاضر شاهد آن هستیم به دلیل ایران است، تا کنون این سطح از یاوه گویی ها را نشنیده بود.

رسوایی جدید همسر نتانیاهو

 یک رسانه صهیونیست فاش کرد در ادامه سوء استفاده خانواده بنیامین نتیاناهو از قدرت، سارا نتانیاهو همسر وی خواستار صرف هزینه منزل شخصی جدیدشان شده است.

کانال سیزدهم تلویزیون رژیم صهیونیستی در گزارشی تصویری خبر داد بعد از آنکه سارا نتانیاهو همسر نخست وزیر به منزل جدیدشان در قدس نقل مکان کرد علاوه بر صرف دهها هزار شیکل برای ساخت و تغییراتی در منزل تلاش کرد تا هزینه های جاری آن از جمله قبض های آب و برق و تلفن را هم از بودجه نخست وزیری بگیرد.

این منزل که در بروگرس واقع است دومین منزل نتانیاهو به شمار می رود، منزل اصلی و مقر نخست وزیر در خیابان بالفور است که تظاهرات هفتگی در مقابل آن برگزار و گفته می شود نتانیاهو از داخل آن فعالیت های روزمره خود را انجام می دهد در حالی که منزل دوم به تازگی خریداری شده و همسر نخست وزیر به تازگی به آن نقل مکان کرده است.

تا کنون چند پرونده فساد و سوء استفاده های مالی برای نتانیاهو و خانواده اش تشکیل شده است که نتانیاهو تلاش می کند به هر شکل ممکن آنها را مسکوت نگه داشته و راهی برای خلاصی از آن پیدا کند.

این مطلب برایم مفید است
58 نفر این پست را پسندیده اند