به گزارش پایگاه خبری "فلسطین الیوم"، مأموران زندان "عوفر" به بند "۲۲" این زندان یورش برده و زندانیان را ضرب و جرح کرده‌اند.

حمله ماموران به زندان ها و آازار و اذیت و ضرب و جرح فلسطینیان دربند اتفاقی تازه نیست و  زندانبانان هر از گاهی برای ارعاب و فرونشاندن خشم و عقده های خود به زندانیان حمله می کنند.

این نخستین باری نیست که زندان‌بانان رژیم صهیونیستی اقدام به هتاکی به اسیران فلسطینی می‌کنند، پیش از این نیز «محمد منصور» اسیر فلسطینی زندان «مجدو» رژیم صهیونیستی به بهانه آموزش تجوید و ترتیل قرآن به زندانیان از سوی نظامیان اسرائیلی مورد ضرب و جرح قرارگرفته بود.

هم‌اکنون حدود ۱۱ هزار اسیر فلسطینی در شرایطی اسفبار در زندان‌های اشغالگران صهیونیست به سر می‌برند و نظامیان صهیونیست بدترین شیوه‌های مجازات و توهین را  علیه آن‌ها اعمال‌می‌کنند.

مقاومت و ایستادگی بر سر باورها و مبارزه جوانان علیه اشغالگری رژیم آپارتاید همواره خشم و کینه ماموران و مزدوران رژیم صهیونیستی را برانیگیخته  و اذیت و آزار مردم ، تخریب خانه ها و حمله به جوانان در شهرها از جمله روش های ارتش و ماموران برای سرکوب مردم است.

در تازه ترین اقدام رژیم صهیونیستی در ادامه تجاوزگری ، تخریب منزل مسکونی در حال ساخت شهروندان فلسطینی در منطقه جنوبی شهر "الخلیل" کرده است.

جنایت صهیونیست‌ها به این جا نیز ختم نشد و نیروهای ارتش اشغالگر این رژیم مانع از عبور آمبولانسی شدند که حامل جوان زخمی فلسطینی بود که در منطقه "الغور" در شرق کرانه باختری رود اردن به دست دژخیمان صهیونیست زخمی شده بود.

این جوان در جریان یک تجمع اعتراض آمیز در منطقه "اغوار شمالی" در شرق کرانه باختری هدف شلیک گلوله ارتش رژیم صهیونیستی قرار گرفته بود و برای درمان راهی بیمارستان می‌شد که نظامیان صهیونیست مانع عبور این آمبولانس شدند.

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند