ترامپ نوشت: شواهد بسیار زیادی در خصوص تقلب گسترده در رای گیری وجود دارد و بطور انکار ناپذیری اثبات شده که اجازه حضور ناظران جمهوری خواه در اتاق‌های شمارش آراء در میشیگان، پنسیلوانیا، جورجیا و دیگرایالت‌ها داده نشده است. خلاف قانون اساسی!

توئیتر این توئیت ترامپ را نشان دار کرد.

این در حالی است که دادستان‌های فدرال آمریکا که برای نظارت بر تخلفات انتخابات ۲۰۲۰ تعیین شده‌اند، به "ویلیام بار"، دادستان کل ایالات متحده گفتند که مدرکی دال بر تخلفات اساسی در انتخابات مشاهده نکرده‌اند و بهتر است او درخواست خود از دادستان‌ها را برای انجام تحقیقات درباره ادعای تقلب از سوی ترامپ لغو کند.

یازده روز از زمان برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا می‌گذرد و ترامپ هنوز نتیجه انتخابات مبنی بر پیروزی جو بایدن رقیب دموکراتش را نپذیرفته است. او در توئیتی دیگر ضمن تاختن به مخالفانش نوشت: انگل‌های آنتیفا وقتی تلاش کردند به مردم در تجمع حمایت از ترامپ حمله کنند، فرار را بر قرار ترجیح دادند چرا که این مردم با قدرت با آن‌ها مقابله به مثل کردند. آنتیفا صبر کرد تا ۹۹ درصد از (شرکت کنندگان در تجمع) بروند تا به مردم بیگناه در تجمع ترامپ حمله کند. پلیس دی سی، کار خود را انجام بده و پا پس نکش.

شب گذشته طرفداران و مخالفان ترامپ در واشنگتن با یکدیگر درگیر شدند. 

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند