در حالیکه محمود احمدی‌نژاد رئیس جمهور سابق کشورمان در بخشی از جدیدترین گفت و گوی  خود با یک رسانه فارسی زبان ویروس کرونا را ساخته آزمایشگاه ها معرفی می کند و می گوید که سازمان بهداشت جهانی و روش های پیشنهادی این سازمان، مقصر اصلی شیوع و همه گیری آن است؛ ویدئویی هم از باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا منتشر شد که در یکی از سخنرانی‌های خود در سال ۲۰۱۴ اظهاراتی کوتاه و گنگ درباره تولید نوعی ویروس کرده است.

باراک اوباما در یک سخنرانی در سال ۲۰۱۴، شیوع یک بیماری مشابه کرونا را پیش‌بینی کرده بود و ترامپ هم اوباما را مسبب شیوع کرونا می‌داند. اوباما مبلغ ۳.۷ میلیون دلار کمک مالی به آزمایشگاه ووهان چین کرده و در آن سخنرانی به صورت سربسته و گنگ عنوان کرده بود که قرار است یک بیماری جهان را فرا بگیرد.

این سخنرانی و اطلاع دقیق رئیس جمهور وقت ایالت متحده از انتشار یک بیماری مسری فرضیه آزمایشگاهی بودن ویروس کرونا را قوت می بخشد و احتمال می رود سازندگانی در پشت پرده این ویروس مرگبار قرار داشته باشند.

این ویروس تاکنون جان بسیاری از مردم جهان را گرفته و بسیاری از خانواده ها را داغدار کرده است و همینطور اقتصاد برخی کشورها را در آستانه نابودی قرار داده است.

این مطلب برایم مفید است
328 نفر این پست را پسندیده اند