به نقل از روابط عمومی نیروی دریایی سپاه، در راستای اجرای کمک‌های مومنانه در ایام شیوع ویروس منحوس کرونا و به منظور لبیک به فرمان مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و یاری رسانی به اقشار آسب پذیر جامعه اسلامی در جنوب کشور،  با حضور سرلشکر سلامی فرمانده کل سپاه و سردار تنگسیری فرمانده نیروی دریایی سپاه،  ۵ هزار بسته معیشتی بین نیازمندان جنوب کشور توزیع شد.

بر اساس این گزارش، نیروی دریایی سپاه در این مرحله از اجرا و توزیع کمک‌های مومنانه این بسته‌های معیشتی را برای رفع نیاز محرومین و نیازمندان، به استان‌های فارس، هرمزگان، خوزستان، بوشهر و جنوب استان سیستان و بلوچستان ارسال کرد.

 دریادار تنگسیری در این باره گفت: در این سری کمک‌های مومنانه  و لبیک به فرمان حضرت امام خامنه‌ای  در نیروی دریای سپاه ،با ۵ هزار بسته‌ای  که امروز توزیع می شود و  ۳۵ هزار بسته ای که  قبلا به مردم عزیزمان و کسانی که بر اثر این بیماری منحوس شغل و کار خودشان را از دست داده اند  به ۴۰ هزار بسته خواهد رسید که تا پایان امسال ان شا الله ۴۵ هزار بسته خواهد رسید.

این ۵ هزار بسته شامل ۱۰ کیلو برنج ، روغن ، گوشت مرغ و بوقلمون ، و به ارزش ۵۰۰ هزار تومان  از محل صرفه جویی‌های برنامه‌ای نیروی دریایی سپاه تهیه شده است.

این مطلب برایم مفید است
2 نفر این پست را پسندیده اند