سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در حاشیه اجرای این طرح گفت: مدتی قبل و به دنبال دریافت گزارشی از پلیس مبارزه با مواد مخدر ویژه غرب استان تهران در مورد قصد فردی برای قاچاق مواد مخدر از شرق کشور به تهران، رسیدگی به موضوع در دستورکار تیمی ویژه از ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ و غرب استان تهران قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در جریان تحقیقات انجام شده، مشخص شد که متهم قصد دارد مواد مخدر را به وسیله یک دستگاه سواری پژو ۴۰۵ از شرق کشور به تهران منتقل کند، تصریح کرد: در همین راستا و با اخذ مجوزهای قضایی لازم، تیمی از ماموران عملیات ویژه پلیس ‌های مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ و فرماندهی ویژه غرب استان تهران به محله خانی آباد اعزام شده و با انجام چندین ساعت کنترل نامحسوس پلیسی، سرانجام خودروی حامل مواد مخدر شناسایی کردند. 

حسنوند با بیان اینکه پس از ورود راننده خودرو به داخل یک منزل مسکونی، ماموران پلیس وارد عمل شدند، گفت: در آن عملیات یک تن دستگیر شد. همچنین منزل مسکونی مورد نظر نیز مورد بازرسی قرار گرفت که در جریان آن مقادیری مواد مخدر کشف و ضبط شد. 

رییس پلیس مبارزه با موادمخدر تهران بزرگ با بیان اینکه خودروی مذکور نیز مورد بازرسی قرار گرفت، گفت: در بازرسی از قسمت صندوق عقب خودرو نیز مقادیری مواد مخدر کشف و ضبط شد. 

وی مجموع موادمخدر مکشوفه را بیش از ۲۰۰ کیلوگرم و شامل ۵۵کیلوگرم تریاک و ۱۴۸کیلو ۶۰۰گرم حشیش اعلام کرد و گفت: برای متهم در مقر انتظامی پرونده ای تشکیل شد و این فرد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد. 

این مطلب برایم مفید است
5 نفر این پست را پسندیده اند