دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا امروز (سه‌شنبه) در پیامی توییتری نوشت: رای به جو بایدن خوابالو، رای به دادن کنترل دولت به طرفداران جهانی‌سازی، کمونیست‌ها، سوسیالیست‌ها و ریاکاران لیبرال ثروتمند است که می‌خواهند شما را ساکت، سانسور، خنثی و مجازات کنند. بروید و به ماگا (آمریکا را دوباره با عظمت کنیم) رای بدهید!

با وجود آغاز رسمی روز انتخابات در آمریکا، دونالد ترامپ در میشیگان در میان حامیانش حاضر شد. او گفت: ما یک پیروزی زیبای دیگر رقم می‌زنیم.

رئیس‌جمهوری آمریکا در میشیگان همچنین گفت: ما به سادگی در میشیگان پیروز می‌شویم. می‌خواهم درست مانند سری قبل شود، اما لطفا اختلاف بیشتری به نفع من باشد. ما روز انتخابات دوباره تاریخ‌ساز می‌شویم.

ترامپ همچنین در پیام توییتری دیگری نوشت: رای به من و حزب جمهوری‌خواه، رای به رویای آمریکایی‌ است. ظرف چهار سال آتی، ما آمریکا را به ابرقدرت تولید جهان تبدیل می‌کنیم و به اتکای خود به چین یک‌بار برای همیشه پایان می‌دهیم.

براساس گزارش "پروژه انتخابات آمریکا" در دانشگاه فلوریدا، ۹۸ میلیون و ۷۰۸ هزار و ۲۹۷ آمریکایی تا روز دوشنبه آرای خود را به صندوق‌های رای انداخته‌ یا در انتخابات پستی شرکت کرده‌اند؛ آماری که حکایت از بالاترین میزان مشارکت در انتخابات دوران معاصر آمریکا دارد.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند