مهدی سیاهپوش پزشک جدید تیم فوتبال استقلال تهران به مناسبت شروع کارش با این تیم، متنی را خطاب به هواداران این باشگاه منتشر کرد که به شرح زیر است:

امروز، روز مهم و عزیزی در زندگی من است. بدون شک پیوستن به کادر تیمی که همواره پای شکست‌هایش گریسته و با پیروزی‌هایش غرق در شادمانی شده‌ام، مهمترین افتخار تاریخ زندگی من است.

من، مهدی سیاهپوش، پیش و بیش از آنکه، اعتبارم را از عنوان دکتری و تخصص ارتوپدی‌ام بگیرم، در هر شرایطی به استقلالی بودنم افتخار کرده و خواهم کرد.

این فرصت ارزشمند برای من غنیمتی بزرگ است و با وجود سنگینی بار این مسئولیت، با تمام وجود قدر این موهبت را خواهم دانست.

جا دارد از کادر حرفه‌ای و فوق العاده پزشکی سابق تیم بزرگ استقلال، و در راس آن‌ها از امین نوروزی قدردانی کنم. بدون شک، هیچکس نمی‌تواند جایگاه والای این عزیزان را در تاریخ افتخارات تیم بزرگ استقلال انکار کند.

اما، تغییر و تحول در هر ساختاری، موافقان و مخالفانی خواهد داشت که اکثرا از روی حسن نیت و با هدف اعتلای جایگاه تیم ابراز نظر می‌کنند.

من با احترام به این اختلاف آرا، تمام تمرکز خود را در جهت انجام وظایف حرفه‌ای به کار خواهم گرفت و بسیار امیدوارم که بتوانم با انگیزه و انرژی فوق العاده‌ای که در وجودم احساس می‌کنم، نظر کادر فنی، بازیکنان و هواداران ارزشمند تیم بزرگ استقلال را جلب کنم.

مدیریت باشگاه، امروز با حمایت از من و تیمم، از اعتبار و آبروی خود مایه گذاشت. به حرمت این اعتماد بزرگ، برای پاسداری از سلامت بازیکنان ارزشمند تیم محبوبم، فراتر از وظیفه خواهم جنگید.

من برای این امر خطیر آماده‌ام و حمایت شما هواداران ارزشمند، بزرگ‌ترین سرمایه من و تیمم، در استمرار مسیر پرافتخار گذشته و ساختن آینده‌ای پر افتخارتر خواهد بود.

مهدی سیاهپوش

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند