به مناسبت هفته نیروی انتظامی سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) با حضور در دفتر سردار محمدحسین حمیدی رییس پلیس راهور تهران بزرگ با ایشان دیدار و گفتگو کرد.

سردار محمدحسین حمیدی رییس پلیس راهور تهران بزرگ در این دیدار ضمن بیان اهمیت رضایتمندی مردم از نهادهای خدمات رسان گفت: سازمان بهشت زهرا (س) جایگاه خاصی در بین سازمان‌ها و نهادهای خدمت رسان به لحاظ نظم، انضباط و رضایتمندی مردم دارد.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ افزود: سازمان بهشت زهرا (س) با توجه به همین اهمیت و جایگاهی که نزد مردم دارد و با توجه به مراجعه گسترده به آن به ویژه در روزهای تعطیل و آخر هفته یکی از اهداف مأموریتی ما تعریف شده است که بسیار هم اهمیت دارد.

سردار محمدحسین حمیدی تصریح کرد: هدف مشترک تعریف شده برای هر دو نهاد پلیس راهور و مدیریت سازمان بهشت زهرا (س) آسایش، آرامش و رضایتمندی مردم می‌باشد.

وی در ادامه گفت: در حال حاضر سازمان بهشت زهرا (س) در شرایط بحرانی قرار دارد که این موضوع یک حالت فوق العاده برای این سازمان ایجاد کرده و همه ما وظیفه داریم تا با سازمان بهشت زهرا (س) همراهی و همکاری کنیم.

رییس پلیس راهور تهران بزرگ در ادامه افزود: علاوه بر سازمان بهشت زهرا (س) شما مسئولیت شهرداری حرم مطهر حضرت امام راحل بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را نیز بر عهده دارید که این جایگاه بلند و رفیع نیز جزء اهداف ماموریتی مهم و استراتژیک پلیس راهور تهران محسوب می‌شود و از این نظر نیز با هم همکاری گسترده‌ای در محدوده جغرافیایی این منطقه داریم و افتخار پلیس راهور عملکردی است که در آن رضایتمندی و خوشنودی حضرت امام و شهدا در آن باشد.

در ابتدای این دیدار سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی در خصوص عملکرد سازمان بهشت زهرا (س) در کار خطیر رتق و فتق اموات کرونایی گزارشی ارائه کرد و گفت: پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) ۲۴۰ روز است که در بحرانی بی سابقه در حال خدمات رسانی به شهروندان داغدار هستند و تمام تلاشمان را در تکریم شهروندان و مراجعه کنندگان انجام داده ایم.

سعید خال مدیر عامل سازمان بهشت زهرا (س) در ادامه با اشاره به تجربه موفق همکاری دو مجموعه سازمان بهشت زهرا (س) و پلیس راهور در روزهای پایانی سال گذشته تصریح کرد: یکی از تجربه‌های بسیار موفق در همکاری پلیس راهور تهران و سازمان بهشت زهرا (س) اطلاع رسانی به موقع برای عدم حضور شهروندان در پنجشنبه و جمعه پایانی سال ۱۳۹۸ بود که بازتاب خوب و گسترده‌ای بین مردم و مسئولین داشت.

این مطلب برایم مفید است
12 نفر این پست را پسندیده اند