لوکا یوویچ در نقل و انتقالات تابستانی سال ۲۰۱۹ با مبلغی گزاف از آینتراخت فرانکفورت به رئال مادرید پیوست؛ در آن زمان به نظر می رسید رئال مادرید یک رقیب فوق‌العاده برای کریم بنزما به خدمت گرفته اما این مهاجم صربستانی تا اینجا هواداران لوس بلانکوس را ناامید کرده است.

لوکا یوویچ در ماه های اخیر بیش از اینکه به خاطر عملکرد فنی اش بر سر زبان ها بیفتد، به دلیل حاشیه هایی که پیرامون او بوده مورد توجه قرار داشته است؛ موضوعی که در مقطعی آن قدر رئال‌مادرید را عصبانی کرد که گفته می‌شد آنها قصد دارند این بازیکن را به فروش برساند؛ اتفاقی که در نقل و انتقالات تابستانی در آستانه نهایی شدن بود اما پس از کش و قوس‌های فراوان یوویچ در جمع کهکشانی‌ها ماندگار شد.

در ماه مارس بود که مهاجم صربستانی رئال در زمانی که بازیکنان این تیم به خاطر شیوع ویروس کرونا در قرنطینه بودند، مادرید را به مقصد کشورش ترک کرد؛ موضوعی که در آن زمان با انتقادهای فراوانی از سوی مردم صربستان و حتی هواداران رئال مادرید روبرو شد. حالا و در همین رابطه منابع صربستانی گزارش می دهند که این اقدام لوکا یوویچ یک جرم محسوب شده و در صورت تایید دادستانی ممکن است مهاجم رئال به شش ماه زندان محکوم شود. گفتنی است که حکم مربوطه در این باره روز شنبه اعلام می شود.

این مطلب برایم مفید است
1 نفر این پست را پسندیده اند