ایوانز ادعا کرد که همه این روسا و شاهان سفارت‌های کشور خود را به بیت المقدس اشغالی منتقل خواهند کرد و همچنین مدعی شد که همه رهبران مسلمان در زمان مناسب با اسرائیل صلح خواهند کرد.

ایوانز خبر اعطای این جوایز را در جریان چهارمین اجلاس سالانه رژیم صهیونیستی به رسانه‌های مسیحی اعلام کرد. این رویداد هر ساله برگزار می‌شود، اما امسال برای اولین بار برای بینندگان سراسر جهان پوشش خبری داده شد.

در این اجلاس «بنیامین نتانیاهو» نخست‌وزیر رژیم اسرائیل و "رووین ریولین" رئیس جمهوری این رژیم و "دیوید دی فریدمن" سفیر آمریکا در سرزمینهای اشغالی که یک یهودی صهیونیستی است، حضور داشتند.

ایوانز با اشاره به سخنان بن سلمان در دیدار با هیئت اسرائیلی گفت که او ادعا می‌کند که فلسطینی‌ها می‌توانند به کمک اسرائیل مشکلات خود را حل کنند و اینکه باید به کودکان یاد بدهند که از یهودیان متنفر نباشند و جهان اجازه نخواهد داد تا تروریسم وسیله‌ای برای رسیدن به اهداف سیاسی باشد.

این سازمان صهیونیستی که تلاش دارد تا پروژه «حاکمیت بزرگ اسرائیل» را که شامل مناطق شرقی عربستان نیز می‌شود، راه اندازی کند با تمجید از ولیعهد سعودی، از او به عنوان یک فرد آینده‌نگر نام برد.

بر اساس وبگاه خبری این سازمان صهیونیستی، این جایزه سالانه به رهبران جهان که در کنار رژیم اسرائیل باشند، اهدا می‌شود.

 از جمله کسانی که این جایزه را در سالهای گذشته دریافت کرده‌اند "دونالد ترامپ" رئیس جمهوری آمریکا ، "جورج بوش" رئیس جمهوری سابق آمریکا ، "آلبرت دوم" رئیس جمهوری موناکو ، "سالومه زورابیشویلی" رئیس جمهوری گرجستان و "مایک پمپئو" وزیر امور خارجه آمریکا بودند.

این مطلب برایم مفید است
3 نفر این پست را پسندیده اند