عباس اتحادی، مدیر روابط عمومی سازمان اتوبوسرانی مشهد، در این خصوص گفت: بنابر مصوبات ابلاغی، خدمات سازمان اتوبوسرانی مشهد در روزهای جمعه و شنبه مورخ ۲۵ و ۲۶ مهرماه تعطیل اعلام شد که برابر تصمیم ابلاغ شده ظرف روز جاری، مقرر گردید سرویس‌دهی ناوگان سازمان اتوبوسرانی به عزاداران عزیز در روز شنبه، مورخ ۲۶ مهر ماه، مصادف با شهادت حضرت علی ابن موسی الرضا(ع) در تمام خطوط از ساعت ۶ آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: با توجه به برگزاری متمرکز مراسم عزاداری شهادت امام رضا(ع) در خیابان‌های امام رضا(ع)، آیت‌الله شیرازی و خیابان طبرسی، تردد اتوبوس‌ها در این محورها از ساعت ۶ تا تقاطع چهارراه دانش، چهاراه شهدا و شهید گمنام تا پایان مراسم ظهر انجام می‌شود و با توجه به حضور مردم به‌منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی ناوگان خطوط سامانه اتوبوس‌های تندرو (BRT) تقویت خواهد شد.

همچنین وحید مبین‌مقدم، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری قطار شهری، بیان کرد: با توجه به لغو تعطیلی سرویس‌دهی قطار شهری در روز شنبه، ۲۶ مهر ماه، سرویس‌ذهی خطوط قطار شهری مشهد فردا شنبه مصادف با سال‌روز شهادت امام رضا(ع) با یک ساعت افزایش ساعت سرویس‌دهی در ابتدای صبح از ساعت ۶  آغاز و تا ساعت ۲۲ صورت می‌پذیرد.

وی افزود: در صورت نیاز از ساعت ۹ الی ۲۰ سرفاصله زمانی رسیدن قطارها به ایستگاه در خط یک به ۴.۵ دقیقه کاهش می‌یابد.

مبین مقدم عنوان کرد: استفاده از ماسک هنگام استفاده از خطوط قطارشهری الزامی است. از مسافرین درخواست داریم نسبت به رعایت فاصله فیزیکی و تمهیدات بهداشتی در زمان حضور در ایستگاه‌ها و سوار شدن به قطار اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.

این مطلب برایم مفید است
4 نفر این پست را پسندیده اند