تمرین امروز تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۶ در شرایطی برگزار شد که فرشید اسماعیلی به دلیل مشکوک بودن به ابتلا به ویروس کرونا در تمرین تیمش حضور نداشت.

* میلاد زکی‌پور در محل تمرین آبی‌پوشان حضور پیدا کرد اما از آنجا که وی دندان خود را جراحی کرده بود از کادر فنی اجازه گرفت و محل تمرین را ترک کرد.

* در ابتدای تمرین محمود فکری شاگردانش را جمع کرد و برای دقایقی با آنها به گفت‌وگو پرداخت. سرمربی تیم استقلال با اشاره به ابتلای اسماعیلی به کرونا خطاب به بازیکنان گفت؛ خواهش می‌کنم مراقب سلامتی‌تان باشید، با کسی روبوسی نکنید و در جامعه حواس‌تان به نکات بهداشتی باشد که خدای ناکرده درگیر نشوید.

* در بخش اول تمرین، کادر فنی تیم استقلال اسامی بازیکنان این تیم را برای تحویل کاور خواند. حنیف عمران‌زاده به یکی از بازیکنان تیم استقلال گفت؛ اگر می‌توانی تمرین کنی این کار را انجام بده در غیر این صورت از خودت ادا درنیاور. عمران‌زاده مدافع اسبق استقلال این روزها در تمرینات این تیم بسیار جدی با بازیکنان صحبت می‌کند و رفتار او نشان‌دهنده این است که وی می‌خواهد تمرینات را برای بازیکنان جدی‌تر جلو بدهد.

* بعد از گرم کردن بازیکنان توسط مؤمنی بدنساز این تیم بازیکنان در دو گروه به فوتبال درون تیمی پرداختند. در یک صحنه سجاد آقایی برای دریافت توپ به سمت خط طولی زمین دوان دوان حرکت کرد اما وی به محمود فکری خورد و سرمربی استقلال سرنگون شد. آقایی بعد از این اتفاق از فکری عذرخواهی کرد.

* امیرحسین صادقی که در روز معارفه فکری در تمرین استقلال حاضر شده بود امروز نیز با دست بانداژ شده در محل تمرین آبی‌پوشان حاضر شد و برای دقایقی با سرمربی تیم استقلال گفت‌وگو کرد.

* پرویز مظلومی در محل تمرین امروز آبی‌پوشان حضور داشت.

* ووریا غفوری و زکریا مرادی امروز جدای از سایرین تمرینات اختصاصی را پشت‌سر گذاشتند.

این مطلب برایم مفید است
6 نفر این پست را پسندیده اند