یک منبع آگاه از برنامه های سفرهای هیئتها به رژیم صهیونیستی گفته است که نمایندگانی از اسرائیل به همراه مسئولان آمریکایی، روز هجدهم اکتبر جاری به بحرین و روز بعد به امارات خواهند رفت، پیش از آنکه به همراه هیئت اماراتی در بیستم اکتبر به تل آویو برگردند.

کابینه رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه توافق عادی سازی روابط با امارات را تصویب کرد. بنیامین نتانیاهو گفت که در تماس تلفنی با ولیعهد ابوظبی با وی درباره دیدار قریب الوقوع به توافق رسیده است.

محمد بن زاید ولیعهد ابوظبی در توئیتی در شبکه اجتماعی توئیتر نوشت که امروز دوشنبه با نتانیاهو تقویت روابط دوجانبه و چشم انداز صلح! را بررسی کرده است.

نخست وزیر رژیم صهیونیستی امروز دوشنبه به ورود اولین کشتی تجاری امارات به بندر حیفا در سواحل فلسطین اشغالی واکنش نشان داد و با خرسندی از این اقدام رژیم امارات، اعلام کرد راه تجاری جدیدی میان امارات و اسرائیل(رژیم صهیونیستی) گشوده خواهد شد.

بنیامین نتانیاهو در توئیتی نوشت : ما تاریخ را می سازیم!، برای اولین بار یک فروند کشتی تجاری اماراتی وارد بندر حیفا شد، ما مسیر تجاری جدیدی میان امارات و اسرائیل بازخواهیم کرد.

اولین کشتی تجاری رژیم امارات به طور مستقیم از بندر جبل علی در دبی وارد بندر حیفا در فلسطین اشغالی شد.

پیشتر شرکتهای بنادر و کشتیرانی رژیم صهیونیستی و حکومت امارات چندین توافق همکاری در خصوص فعالیتهای حمل بار و بنادر از جمله تاسیس خط حمل و نقل دریایی مستقیم میان دبی و بندر ایلات در فلسطین اشغالی امضا کردند.

این مطلب برایم مفید است
0 نفر این پست را پسندیده اند