سردار علی ذوالقدری با اشاره به بازداشت عوامل درگیری در پاساژ علاءالدین، درباره جزئیات این خبر اظهار کرد: به دنبال دریافت پرونده‌ای مبنی بر درگیری و نزاع دسته‌جمعی و تخریب شیشه‌های پاساژ علاءالدین، پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پایگاه هشتم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفت.

رئیس پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ افزود: مأموران با انجام اقدامات فنی و اطلاعاتی و تعقیب و مراقبتهای شبانه‌روزی، محل اختفای متهمان را شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی و در یک عملیات ضربتی روز گذشته آنها را دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: این پنج متهم به علت اختلافات شخصی در پاساژ علاءالدین اقدام به درگیری و نزاع دسته‌جمعی کرده بودند و چندین مغازه را در این پاساژ تخریب کردند، آنها دارای سوابق متعددی از جمله مشارکت در نزاع دسته‌جمعی منجر به ضرب و جرح، اخلال در نظم عمومی، حمل سلاح، زورگیری و حتی سرقت گوشی‌های موبایل شهروندان هستند.

وی خاطرنشان کرد: براساس دستور قاضی پرونده و در راستای عبرت‌آموزی مخلان نظم و امنیت عمومی مقرر شد، در محل وقوع نزاع با حضور متهمان و در مقابل چشم شهروندان، صحنه‌هایی از شرارت این افراد شرور بازسازی شود.

ذوالقدری بر جدیت و قاطعیت پلیس در برخورد با اراذل و اوباش و عاملان ناامنی خبر داد و از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک از طریق تلفن 110 موضوع را به پلیس اطلاع دهند تا در این رابطه اقدامات لازم صورت پذیرد.

این مطلب برایم مفید است
27 نفر این پست را پسندیده اند