سردار "قاسم رضایی"در حاشیه کمیسیون عملیات ناجا در آذربایجان شرقی اظهار داشت: مناقشه دو کشور همسایه آذربایجان و ارمنستان که بنا به دلایلی آغاز شده، امیدواریم هر چه زودتر پایان یافته و آرامش دوباره به مرزهای دو کشور بازگردد.

وی ادامه داد:  از آغاز درگیری بین این دو کشور تعدادی گلوله توپ و راکت به خاک جمهوری اسلامی ایران اصابت کرده که مرزبانان ما بر حسب وظایف خود تذکرات لازم را صادر کرده اند تا زاویه تیراندازی را رعایت کنند تا من بعد شاهد این قبیل حوادث در مرزهای کشور عزیزمان نباشیم .

سردار رضایی به مرزنشینان و ساکنان روستاهای نوار مرزی توصیه کرد، امنیت و آرامش در نوار مرزی حاکم بوده و نگران نباشند، خوشبختانه در بازدیدی که از مرزهای استان های اردبیل و آذربایجان شرقی داشتیم مرزبانان در نوار مرزی اشرافیت کاملی بر تحرکات دارند و در این خصوص به هشدارهای مرزبانان توجه کرده و از ترددهای غیرضروری در نوار مرزی پرهیز کنند.

وی بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران از مناقشه دو کشور همسایه آذربایجان و ارمنستان ناخرسند است و تاکید دارد که این مناقشه باید پشت میز مذاکره و با نظارت سازمان ملل رفع شود.

جانشین فرمانده ناجا در پایان به معاندان و ضدانقلاب هشدار داد و افزود: مردم مناطق مرزی باید هوشیار بوده و اجازه ندهند معاندان از این وضعیت سوء استفاده کنند.

این مطلب برایم مفید است
100 نفر این پست را پسندیده اند