باشگاه استقلال برای دریافت مجوز حرفه ای زمان زیادی ندارد و باید با طلبکارانش تسویه حساب کند که یکی از این افراد، حسین کنعانی زادگان مدافع پرسپولیس است.کنعانی که در زمان عضویت در استقلال مبلغ ۳۵۰ میلیون تومان از آبی پوشان طلب دارد، اعلام کرده است هیچ تخفیفی به این تیم نخواهد داد و خواهان دریافت تمام طلبش است.

مدافع پرسپولیس که دیروز به همراه تیم ملی فوتبال ایران برای دیدار دوستانه در برابر ازبکستان راهی تاشکند شد، در یک لایو اینستاگرامی که دقایقی قبل منتشر کرد، مباحثی را پیرامون طلبش از استقلال مطرح کرد.

کنعانی در این لایو اینستاگرامی گفت: درخصوص بحثی که پیش آمده خواستم بگویم که حقیقتا من هیچ رضایتی به استقلالی ها نخواهم داد. دیروز قبل از سفر ما به ازبکستان، مدیران استقلال با من تماس گرفتند، ولی من قبول نکردم و بعد از اتمام صحبت هایم که گفتم تخفیف و رضایت نمی دهم، دوباره تماس گرفتند که جوابشان را ندادم.

او گفت: خیلی از پیام های هواداران پرسپولیس را دیدم که درخواست داشتند رضایت ندهم چرا که استقلالی ها خیلی ما را اذیت کرده اند. می خواهم به هواداران پرسپولیس بگویم که خیالتان راحت همان زمانی که پیام هایتان را دیدم، گوشی تلفن همراهم را خاموش کردم و به همراه تیم به ازبکستان آمدم.هیچ رضایتی به استقلالی ها ندادم و نخواهم داد. طلبی که دارم، حق من است و باید آن را پرداخت کنند و رضایتی در کار نیست. فقط در یک صورت رضایت خواهم داد که پول کاملی که طلب دارم را مستقیم به حساب بنده واریز کنند، به طور اتوماتیک پرونده طلب من بسته خواهد شد. به هواداران پرسپولیس می گویم که خیالتان راحت من به استقلالی ها رضایت نخواهم داد.

مدافع پرسپولیس اضافه کرد: تلفن همراهم را بخاطر هواداران پرسپولیس خاموش کردم و به ازبکستان آمدم. من هر چه که دارم از هواداران پرسپولیس است و از هواداران می خواهم که دعا کنند تیم ملی کشورمان موفق شود.

 

این مطلب برایم مفید است
30 نفر این پست را پسندیده اند