به گزارش الریاضیه، بعد از پیروزی پرسپولیس برابر النصر در لیگ قهرمانان آسیا نماینده عربستان اعلام کرد که از پرسپولیس به AFC شکایت کرده است.

روزنامه الریاضیه در شمار امروز خود نوشت: منابع خاصی در باشگاه النصر عربستان به ما اعلام کردند که در نامه اعتراضی این باشگاه علیه پرسپولیس به AFC به چند مورد اشاره شده است که در راس آنها شکایت برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس به فیفا قبل از اعطای مجوز به این باشگاه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا است.

این روزنامه در ادامه نوشت: النصر روز گذشته نامه اعتراض آمیز مفصل و مستند خود را به  AFC فرستاد که در آن اشاره شده است که حضور بازیکنان مثل حامد لک، آرمان رمضانی، عیسی آل کثیر، احسان پهلوان، سعید آقایی، میلاد سرلک و علی شجاعی در لیگ قهرمانان آسیا غیر قانونی بوده است.

الریاضیه عربستان در ادامه این گزارش خود آورد: یاسر المسحل، رییس فدراسیون فوتبال عربستان هم از این شکایت باشگاه النصر علیه پرسپولیس حمایت می کند و همچنین ابراهیم القاسم، دبیر کل فدراسیون حمایت خود را اعلام و تاکید کرده است که همه جزئیات را بررسی کرده است و همه خواسته های باشگاه النصر را برآورده خواهد کرد.

در نامه اعتراض آمیز باشگاه النصر همچنین ادعا شده است که باشگاه پرسپولیس نامه هشدار آمیز فیفا را در ۱۲ آگوست دریافت کرد. در این نامه به آن اعلام شد که ۳۰ روز فرصت دارند تا طلب برانکو را پرداخت کند. اصرار باشگاه پرسپولیس برای عدم پرداخت طلب برانکو و جذب چندین بازیکن جدید بعد از هشدار فیفا رفتاری غیر ورزشی و ناجوانمردانه از سوی باشگاه ایرانی بود که البته باعث تقویت موضع گیری اعتراض آمیز باشگاه النصر خواهد شد.

انتهای پیام

این مطلب برایم مفید است
13 نفر این پست را پسندیده اند