دونالد ترامپ که در اثر ابتلا به کرونا از روز شنبه در بیمارستان به سر می‌برد، بعدازظهر دوشنبه در یادداشت توئیتری خود افزود:  ساعت ۶:۳۰ بعد از ظهر دوشنبه به وقت محلی، (بامداد سه شنبه) مرکز پزشکی والتر رید را ترک خواهم کرد. واقعا احساس خوبی دارم! از کووید نترسید و نگذارید بر زندگی شما مسلط شود.

رئیس جمهوری آمریکا که می‌خواهد خود را قهرمان مبارزه با کووید-۱۹ نشان دهد، ادامه داد: ما تحت دولت ترامپ برخی از داروها و دانش بسیار عالی را ایجاد کرده‌ایم. احساس من نسبت به ۲۰ سال پیش بهتر است!

یش از این "مارک میدوز" رئیس کارکنان کاخ سفید به شبکه ان بی سی گفت: تصمیم در مورد اینکه آیا رییس جمهوری باید از بیمارستان مرخص شود امروز میان شخص ترامپ و تیم درمان وی گرفته می شود. 

میدوز همچنین در مصاحبه دیگری با شبکه فاکس نیوز در مورد ترخیص ترامپ از بیمارستان در روز دوشنبه (به وقت محلی) اظهار خوشبینی کرد. 

به گفته رئیس کارکنان کاخ سفید، پزشکان رییس جمهوری امروز یک ارزیابی انجام خواهند داد و سپس ترامپ با مشورت پزشکان تصمیم در مورد ترخیص از بیمارستان را اتخاذ می کند. 

به گفته کارشناسان بهداشت حتی اگر ترامپ روز دوشنبه از بیمارستان مرخص شود، مراحل درمان وی همچنان ادامه خواهد داشت زیرا وی در حال دریافت دوز ۵ روزه رمدیسیویر است. 

ترامپ یازدهم مهرماه ۱۳۹۹ اعلام کرد که تست‌های تشخیصی انجام گرفته از او و ملانیا همسرش، مثبت است و دوره قرنطینه خود را آغاز می‌کنند وی سپس به دنبال وخامت بیماری به بیمارستان نظامی والتر رید منتقل شد.

این مطلب برایم مفید است
8 نفر این پست را پسندیده اند