کریم باقری پس از بازگشت از ایران در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی (ره) اظهار داشت: جا دارد از همه عوامل تیم و هر کسی که در تیم پرسپولیس بوده است. شما می‌دانید در فاصله سه روز به سه روز بازی کردند، سخت است اما بچه‌ها نشان دادند فوق‌العاده هستند و لیاقت حضور در فینال دارند. به همه هواداران تبریک می‌گویم امیدوارم تا روز فینال آماده شویم و بتوانیم قهرمانی را به دست بیاوریم.

وی در مورد شکایت باشگاه النصر از پرسپولیس و همچنین محرومیت شش ماهه عیسی آل‌کثیر توضیح داد: این‌ها هم برمی‌گردد به مسائل باشگاه و اینکه مدیران بتوانند آن را جمع و جور کنند. محرومیت آل‌کثیر که قبل از بازی اتفاق افتاد جالب نبود و کار خیلی سخت شد اما بچه‌ها توانستند این هدیه را به هواداران بدهند.

مربی تیم پرسپولیس در مورد عملکرد خوب این تیم نیز تصریح کرد: گل‌محمدی تمام نکات فنی را گوشزد کرد. النصر را خوب آنالیز کردیم و خدا را شکر توانستیم نتیجه بگیریم.

باقری در مورد اینکه خیلی‌ها اعتقاد دارند او بیشترین نقش را در موفقیت‌های پرسپولیس دارد، گفت: من کوچکترین عضو باشگاه هستم، این را واقعا می‌گویم. ما کنار تیم هستیم و اگر بازیکنی مشکلی داشته باشد سعی می‌کنیم حل کنیم، وگرنه من کوچکترین نقش را در موفقیت‌ها داشتم. بازیکنان، گل‌محمدی، پیروانی و کادرفنی تلاش زیادی در این چند وقت کردند و امیدوارم اتفاقات خوبی در آینده رقم بخورد.

«خیلی از استقلالی‌ها می‌گویند آرزو دارند کسی مثل کریم باقری را در تیم‌شان داشته باشند». وی در واکنش به طرح این موضوع گفت: دوستان لطف دارند. همه تیم‌ها بزرگتر دارند و کار می‌کنند. تمام تلاش ما این است که کار را خوب جلو ببریم و کنار بچه‌ها باشیم.

مربی پرسپولیس در پایان در واکنش به این موضوع که پیش از اعزام به قطر به هواداران قول داده بود مشکل خلیل‌زاده را حل و این بازیکن را در تیم ماندنی کند، گفت: بله من روی حرفم هستم و ان‌شاءالله سر فرصت با شجاع به باشگاه می رویم و امیدواریم مشکل او را حل کنیم.

این مطلب برایم مفید است
29 نفر این پست را پسندیده اند