به گزارش دیلی میل، در این کلیپ چهار دقیقه‌ای، به نظر می‌رسد رئیس‌جمهوری آمریکا بعد از دقیقه یک، سکسکه می‌کند. شانه‌های او تکانی می‌خورند و صدایی به گوش می‌رسد.  

 

برخی معتقدند این صدا و واکنش، از بابت تلاش ترامپ برای خفه کردن سرفه یا سکسکه بوده است، برخی دیگر هم می‌گویند فیلم ادیت شده تا صدای سرفه از آن حذف شود.

کارشناسان آشنا به نرم‌افزارهای ادیت می‌گویند: روی این فیلم با برنامه آدوب پریمیر کار شده است و با استفاده از ابزار &#۳۹;morph cut&#۳۹; یک سکانس روان و بدون جهش در چهره کاراکتر درست شده است. این افکت کمک می‌کند که ویدیوهای برش خورده را به همدیگر چسبانده یا به نرمی به همدیگر ادغام کنید و از یک برش به برش بعدی به صورت نرم منتقل شوید. معمولا از این افکت برای ادیت مکث‌ها یا لکنت زبانی استفاده می‌شود.  

ترامپ که به کرونا مبتلا شده است، شنبه شب گفت که حالش خوب است. او گفت درمان‌هایی که دریافت می‌کند "معجزاتی از جانب خدا" هستند. ترامپ با بیان اینکه علائم همسرش به شدت او نیست، گفت: هر دو ما خوب هستیم. ملانیا به خوبی از پس این موقعیت برمی‌آید. همانطور که ممکن است خوانده باشید، او اندکی جوان‌تر از من است، فقط اندکی.   

در همین حال، ساعاتی پس از انتشار این ویدیوی جنجالی کاخ سفید با انتشار تصاویری نشان داد که رئیس‌جمهوری آمریکا شب هنگام در مرکز درمانی والتر رید مشغول به کار است. در این دو تصویر، ترامپ پشت میزی نشسته است و کار می‌کند. گمان می‌رود هدف از انتشار این تصاویر اطمینان‌بخشی به مردم درباره وضعیت او باشد.

این مطلب برایم مفید است
10 نفر این پست را پسندیده اند